Michał Wiśniewski uchodzi za bawidamka – jego relacje z kobietami muszą być niezwykle burzliwe. Muzyk nie lubi być sam, dlatego bardzo szybko znajduje nowe partnerki, gdy jego związki kończą się.

Póki co Wiśniewski miał już cztery żony – Magdę Femme, Mandarynę, Annę Świątczak i Dominikę Tajner-Wiśniewską. Ten ostatni związek, choć najdłuższy, także należy już do przeszłości. Michał oświadczył się już kolejnej kobiecie.

Dominika Tajner-Wiśniewska ujawnia, przez co przeszła

Większość fanów Michała Wiśniewskiego polubiła także Dominikę Tajner-Wiśniewską, jego ostatnią żonę. Ich ślub odbył się w 2012 roku, zaś rozwód miał miejsce jesienią 2019 roku.

Dominika Tajner-Wiśniewska dzięki związkowi z Michałem Wiśniewskim stała się bardziej rozpoznawalna. Fani zainteresowali się jej postacią, a także życiem prywatnym.

Mając świadomość, że jej odbiorcy interesują się, a także troszczą o nią, Dominika Tajner-Wiśniewska postanowiła opowiedzieć nieco o swoich przeżyciach. Wcześniej nie chciała o tym rozmawiać.

Tymczasem syn z poprzedniego małżeństwa Dominiki miał poważne problemy. Co dokładnie się stało?

Maksymilian, syn Dominiki Tajner i Juliusza Idzika, w maju 2019 roku znalazł się w szpitalu. Jak się okazało, chłopak stracił przytomność, przyjęto go na OIOM. Wielu lekarzy przebywało na urlopie, więc ciężko było o opiekę nad nim.

Media twierdzą, że całe zdarzenie było następstwem ugryzienia kleszcza, ale mama Maksymiliana nigdy nie wypowiedziała się na ten temat. Po jakimś czasie poinformowała jedynie, że stan jej dziecka jest dobry.

Przez długi czas nie wypowiadała się na ten temat. Jednak niedawno Dominika Tajner na swoim Instagramie zaproponowała fanom zabawę w Q&A, czyli pytania i odpowiedzi, i jedna z fanek spytała ją o samopoczucie syna.

„Wszystko dobrze! Dziękuję i życzymy zdrowia!” – odpisała Dominika.

Trzymamy kciuki, by Maksymilian i Dominika Tajner byli zdrowi, a także szczęśliwi!

Przypomnij sobie o… FANI NIEPOKOJĄ SIĘ O MARGARET. JEJ WYGLĄD NIE POZOSTAWIA ZŁUDZEŃ

Jak informował portal Życie: JERZY STUHR I JEGO ŻONA WYBRALI SIĘ NA SPACER PO WARSZAWIE. CO Z AKCJĄ „ZOSTAŃ W DOMU”

Portal Życie pisał również o… MINISTER ZDROWIA USŁYSZAŁ NIEZWYKŁE PROROCTWO OD MATKI TERESY Z KALKUTY. CO ZAKONNICA POWIEDZIAŁA ŁUKASZOWI SZUMOWSKIEMU