Margaret to wokalistka, która w zeszłym roku osiągnęła wiele sukcesów – można do nich zaliczyć m.in. wydanie nowej płyty, trasę koncertową oraz występy wśród jury w programie „The Voice of Poland”.

Wydawać by się mogło, że to zwiastowało początek bardzo dobrego etapu w życiu zawodowym piosenkarki. Tak się jednak nie stało.

Margaret najpierw rozwiązała kontrakt płytowy z wytwórnią Warner Music, tym samym zamykając sobie furtkę do światowej kariery. Niedługo później ogłosiła, że robi sobie przerwę od kariery.

Wokalistka nie wystąpiła podczas Sylwestra Marzeń TVP i zniknęła z mediów społecznościowych oraz z show-biznesu.

Choroba Margaret?

Od pewnego czasu w mediach krążą plotki o tym, że Margaret jest chora. Całą prawdę na ten temat zdradziła jej przyjaciółka. Co takiego powiedziała?

Po swoim powrocie po dłuższej nieobecności w show-biznesie, Margaret nie wyglądała dobrze. W związku z tym jej fani zaczęli mocno martwić się o to, jak czuję się artystka. Ich zdaniem piosenkarka wyglądała na mocno przybitą.

Zdaniem fanów Margaret nie wygląda dobrze

Głos w sprawie postanowiła zabrać przyjaciółka gwiazdy. Jej zdaniem artystka czuje się znakomicie.

- Ona jest teraz bardzo szczęśliwa. Wreszcie robi muzykę, którą chce. Pracuje, z kim chce, nie musi się stroić i jest zakochana. Bardziej się wyluzowała. Tez się martwiłam, ale serio z nią wszystko jak najbardziej ok! Wiem, że tak to wygląda, ale tak nie jest. Z tego, co wiem, on ją bardzo wspiera, a muzycznie to dopiero prolog - mówiła przyjaciółka wokalistki w wywiadzie dla Pudelka.

Przypomnij sobie o… DLACZEGO NIE MOŻNA ROZMRAŻAĆ MIĘSA W GORĄCEJ WODZIE? MOŻE TO NIEŚĆ POWAŻNE KONSEKWENCJE