Margaret to wokalistka, która w zeszłym roku osiągnęła wiele sukcesów – można do nich zaliczyć m.in. wydanie nowej płyty, trasę koncertową oraz występy wśród jury w programie „The Voice of Poland”.

Wydawać by się mogło, że to zwiastowało początek bardzo dobrego etapu w życiu zawodowym piosenkarki. Tak się jednak nie stało.

Margaret najpierw rozwiązała kontrakt płytowy z wytwórnią Warner Music, tym samym zamykając sobie furtkę do światowej kariery. Niedługo później ogłosiła, że robi sobie przerwę od kariery.

Wokalistka nie wystąpiła podczas Sylwestra Marzeń TVP i zniknęła z mediów społecznościowych oraz z show-biznesu.

Margaret wzięła ślub z KaCeZetem

Margaret nie ukrywała swojego związku, jednak raczej nie mówiła o nim otwarcie, by zachować prywatność. Jakiś czas temu podczas jednego z koncertów wokalistki jej fani dowiedzieli się, że ona i KaCeZet są zaręczeni.

Sytuacja potoczyła się bardzo szybko – zaledwie kilka tygodni po ogłoszeniu przerwy w karierze Margaret została mężatką! Ona i jej wybranek wzięli ślub w Peru.

Te informacje podaje fanpage Psychonauta Foundation na Facebooku. Według mediów ślub odbył się we wtorek.

„Zaczynamy rok na grubo. Podczas kolejnej edycji Reconecction odbyły się warsztaty wokalne z Kacezetem i Margaret” – poinformowano.

„Poza swoją pracą zawodową i osobistą podczas ceremonii miał także miejsce ślub z błogosławieństwem szamanów i warmi icaros, magicznymi pieśniami wiążącymi parę ze sobą. Finał w nocy, bez wódeczki, z zupełnie innym napitkiem” – brzmią informacje na temat samej uroczystości.

Egzotyczny ślub w Peru, który odbywa się przy obecności szamanów, to z pewnością niezwykłe wydarzenia. Świeżo upieczonym państwu młodym życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

Przypomnij sobie o… WAŻNE INFORMACJE W SPRAWIE CIĄŻY MAŁGORZATY ROZENEK-MAJDAN. TA WIADOMOŚĆ ZELEKTRYZOWAŁA MEDIA

Jak informował portal Życie: RODZINNA SIELANKA NA NOWYM ZDJĘCIU KASI TUSK. FANI SĄ ZACHWYCENI JEJ POSTAWĄ

Portal Życie pisał również o… KONIEC TAJEMNIC. PRZYJACIÓŁKA DAGMARY Z „KRÓLOWYCH ŻYCIA” ZASKOCZYŁA WSZYSTKICH SWOIM WYZNANIEM