Koronawirus odcisnął swoje piętno nie tylko na ludziach. Kiedy my zamknęliśmy się w swoich domach, na ulice wyszły one. Zobacz, jak wygląda świat bez ludzi, opanowany przez zwierzęta.

Teraz kiedy my walczymy z wirusem, zwierzęta w końcu mogą odetchnąć. Możemy spotkać je w takich miejscach, w których wcześniej było to niemożliwe.

Zwierzęta opanowały ulice miast

Korona wirusem mogą zarazić się ludzie. Co za tym idzie zwierzęta przez czas trwania pandemii mogą cieszyć się wolnością. Choć czasami zdarzało się, że mogliśmy spotkać dzikie zwierzęta w miejscach, W których byśmy się tego nie spodziewali. To, co dzieje się teraz jest niesamowite. Zwierzęta dotarły nawet do największych miast świata.

W mediach co chwilę możemy zobaczyć zdjęcia z miejsc które są opustoszałe. Zamiast ludzi na ulicach miast pojawiają się zwierzęta. Na ulicę japońskich miast wyszły nawet stada jeleni, które pod nieobecność ludzi poznaje miasto. W Europie na ulice wyszły dziki. To właśnie je można spotkać spacerujące całymi stadami i eksplorujące nieznane rejony.

Ludzie na całym świecie podziwiają kaczki, które zażywają kąpieli wszystkich fontannach. Można je spotkać także Wenecji, gdzie zamiast gondoli, to właśnie kaczki pływają po tamtejszych kanałach. Co więcej podczas nieobecności ludzi woda w kanałach znacznie się oczyściła. Zrobiła się tak przejrzysta, że widać nawet pływające w niej ryby. Ku zaskoczeniu wszystkich można spotkać tam nawet delfiny.

 

 

Przypomnij sobie o… BYŁA ŻONA MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO UJAWNIA, ŻE NIE JEST JEJ ŁATWO. CIĘŻKO BYŁO JEJ SIĘ POZBIERAĆ

Jak informował portal Życie: MINISTER ZDROWIA USŁYSZAŁ NIEZWYKŁE PROROCTWO OD MATKI TERESY Z KALKUTY. CO ZAKONNICA POWIEDZIAŁA ŁUKASZOWI SZUMOWSKIEMU

Portal Życie pisał również o… JERZY STUHR I JEGO ŻONA WYBRALI SIĘ NA SPACER PO WARSZAWIE. CO Z AKCJĄ „ZOSTAŃ W DOMU”