Zdaniem wielu kobiet ciąża to jeden z najpiękniejszych etapów w życiu kobiety. Każda przyszła mama z niecierpliwością wyczekuje momentu, w którym weźmie swoje dziecko na ręce. Czekała na to również pewna kobieta, która po wizycie u swojego lekarza była w wielkim. Tego, co zobaczyła nigdy się nie spodziewała.

Ta wizyta okazała się być wielkim szokiem. To, co powiedział lekarz jest nieprawdopodobne

Kobieta udała się do lekarza na rutynowe badania, które powinna przejść każda ciężarna. Niestety opuściła gabinet lekarza z głową pełną myśli. Nie wiedziała, co będzie dalej

To, co spotkało kobietę jest niesamowite. Jak potwierdzają lekarze takie przypadki zdarzają się bardzo rzadko. Zdaniem niektórych z nich są praktycznie niemożliwe.

Kobieta udało się na wizytę ginekologiczno spodziewając się tego, jak ona będzie Wyglądała. Wszystko przez to, że kobieta została już wcześniej mamą, dlatego też wiedziała, jak wyglądają Rutynowe ciążowy badania. Jak się okazało ta wizyta w niczym nie przypominała poprzednich wizyt. Taylor Becher i Lancet Thompson nie byli przygotowani na to, co powiedział im lekarz.

Parę już wcześniej została rodzicami. Doczekali się dwuletniego Lindena, który razem z rodzicami udał się na badania. Cała trójka nie mogła wyjść z szoku.

Jak się okazało rodzice nie spodziewają się tylko jednego dziecka. Lekarz po przeprowadzonym USG przedstawił im dobrą nowinę. W brzuchu Taylor biły aż cztery serca. Wiadomość o tym, że na świecie pojawią się czworaczki wstrząsnęła wszystkimi. Okazało się że Taylor i jej partner zostaną rodzicami czterech dziewczynek.

Czworaczki przyszły na świat poprzez cesarskie cięcie

Kobieta w ciąży czuła się dobrze. Nawet jak na to, że jej brzuch przybrał kosmicznych rozmiarów. Dziewczynki przyszły na świat trzydziestym pierwszym tygodniu ciąży. Lekarze zdecydowali się na cesarskie cięcie. Jak się okazuje dziewczynki są identyczne, to bliźniaczki jednojajowe.

Jak twierdzą lekarze przypadek takich wciąż może zdarzyć się raz na 15 mln  ciąż.

Przypomnij sobie o… DLACZEGO NIE MOŻNA ROZMRAŻAĆ MIĘSA W GORĄCEJ WODZIE? MOŻE TO NIEŚĆ POWAŻNE KONSEKWENCJE