Choć zjawiska paranormalne zazwyczaj kojarzą nam się z przerażającymi filmami, jeden z amerykańskich psychiatrów Richard Galagher postanowił o powiedzieć historię, z której przypadkiem przyszło mu się zmierzyć. To, co powiedział psychiatra jest przerażające. Nikt nie chciałby znaleźć się na jego miejscu. Lekarz musiał zmierzyć się z opętaniem.

Lekarz nie wykrył u pacjentki choroby psychicznej

Lekarz postanowił o powiedzieć historię jakie Julii. Julia, jak opowiadał Psychiatra byłam miłą kobietą w średnim wieku. Julia pewnego dnia postanowiła udać się do kościoła. To właśnie tam poprosiła o rozmowę z księdzem, w której to wyznała, że dzieje się z nią coś niedobrego. Julia poprosiła księży o odprawienie nad nią egzorcyzmów.

Księża sceptycznie podeszli do prośby Julii. Polecili kobiecie to, aby skorzystała ona z pomocy specjalisty. W tym przypadku lekarza psychiatry. Kobieta zrobiła to, co polecili jej księża. Udała się do Richarda.

Lekarz po tym jak szczegółowo przebadał Julia stwierdził, że nie wykazuje ona symptomów choroby psychicznej. Niestety lekarzowi przyszła z zmierzyć się z czymś gorszym. To, co działo się w jego gabinecie przechodzi ludzkie pojęcie. Jak twierdzi lekarz dziewczyna podczas wizyty zachowywała się nienormalnie. Doznawała ataków, podczas których z jej ust wydobywały się zwroty mówiące o Julii, jako o osobie która została przejęta przez siłę wyższą. Były to m.in. takie zdania jak:bOna już należy tylko do nas! lub Odejdź od niej klecho!

Demon w ciele kobiety miał potężną siłę

To co najbardziej przestraszył lekarza, to ton głosu z jakim wypowiadała się Julia. Kobieta zmieniła tą swojego głosu, raz mówiła bardzo wysokim przerażającym głosem, drugi raz niskim. Dodatkowo kobieta potrafiła robić przerażające rzeczy takie jak np. unoszenie przedmiotów siłą woli, jasnowidzeniem czy nadprzyrodzoną siłą fizyczną.

Co więcej kobieta znała najciemniejsze szczegóły z życia prywatnego zarówno lekarze jak i księży. Podczas egzorcyzmu, podczas którego obecnie był zarówno lekarz psychiatra, jak księża, Demon znajdujący się wewnątrz kobiety nabrał na sile. Potrafił on podnieść temperaturę powietrza w pomieszczeniu, w którym odbywały się egzorcyzmy. Dodatkowo jego siła pozwalała utrzymywać kobietę w lewitacji przez ponad 0,5 h.

Przypomnij sobie o… DLACZEGO NIE MOŻNA ROZMRAŻAĆ MIĘSA W GORĄCEJ WODZIE? MOŻE TO NIEŚĆ POWAŻNE KONSEKWENCJE

Jak informował portal Życie: NIE POPEŁNIAJ TEGO BŁĘDU. PRZEZ TO TWOJA MONSTERA MOŻE SZYBKO ZWIĘDNĄĆ