Pewne modlitwy są bardzo potężne i potrafią nawet odmienić życie. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tak ogromnej siły pewnych litanii.

Prawda jest jednak taka, że jeśli wiemy, jak się modlić, możemy tym sposobem zaprosić Boga do naszego życia, a wtedy czeka nas wiele zaskoczeń oraz cudów, o których nawet nie marzyliśmy.

Modlitwa, która pomoże Ci pogodzić się z osobą, z którą jesteś w konflikcie

Boże, przychodzę dziś do Ciebie i błagam: ulituj się nade mną, usłysz mój głos który z rozdartego serca mego woła do Ciebie. Niszczy mnie słuchanie i uczestniczenie w tych kłótniach. Nie wiedziałam że ludzie którzy się kochają mogą tak wzajemnie się ranić. Jezu, potrzebuję Twojej pomocy, ratuj nas! Napraw to co oddala nas od Boga, rozpal w nas Swą miłość i obdarz Swym pokojem.

Twa miłość i dobroć ukoi każdy ból, rozkruszy każde zatwardziałe serce, uleczy nawet najgłębsze rany, Twój pokój zjednoczy nas wszystkich. Naucz nas miłować się tak, jak Ty nas umiłowałeś. Oddaję Ci moją rodzinę osłabioną brakiem życzliwości, wyrozumiałości i pojednania, rozdartą brakiem przebaczenia otwartości i dialogu.

Jezu, zachowaj naszą rodzinę w Twoim Najświętszym Sercu. Zamieszkaj w naszym domu aby stał się on Twoim Kościołem. Otwórz nasze serca by obdarzały się przebaczeniem. Proszę Cię dobry Jezu zajmij się tym! Ufam Tobie! Amen.

Przypomnij sobie o… ANNA MUCHA STAJE MUREM ZA BASIĄ KURDEJ-SZATAN. CO SIĘ STAŁO, ŻE MUSIAŁA JEJ BRONIĆ PRZED INTERNAUTAMI

Jak informował portal Życie: TEN BANKNOT MA OGROMNĄ WARTOŚĆ. JEGO POSIADACZE MOGĄ SIĘ NIEŹLE WZBOGACIĆ

Portal Życie pisał również o… KASIA TUSK SPOTKAŁA SIĘ Z NIEZROZUMIENIEM. INTERNAUCI NIE POZOSTAWILI NA NIEJ SUCHEJ NITKI