Osoby wierzące często wypatrują znaków danych im przez Boga lub cudów, które można tłumaczyć jego istnieniem. Dzięki temu ich wiara jest jeszcze głębsza.

Jeden z najbardziej rozsławionych cudów to z pewnością wydarzenia, które miały miejsce w Fatimie w 1917 roku. Wtedy to Maryja rozmawiała z dziećmi, którym opowiedziała o przyszłości oraz śmierci.

Mówi się, że trzej pastuszkowie dowiedzieli się wtedy, jak postępować, by zbawić świat od boskiej kary, zobaczyli także Piekło.

Najczęściej można usłyszeć historię o trzeciej Tajemnicy. Co niektórzy sądzą, że wszystko, czego dowiedziały się wtedy dzieci, dotyczyło zamachu na Jana Pawła II – zamach ten został przeprowadzony w rocznicę Objawień Fatimskich.

Bardzo dyskusyjna jest również sprawa dokumentu znanego szerszej publiczności jako Czwarta Tajemnica Fatimska.

Boska twarz w Kanadzie

Wiele osób zastanawia się, jak wygląda Bóg i czy ma on fizyczną postać. To kwestie, które dręczą wiernych już od wieków.

Po przeanalizowaniu Biblii uzyskujemy obraz Boga jako potężne światło, zaznacza się także, że jeśli dostrzeże je człowiek, będzie to miało złe skutki. Właśnie w ten sposób tłumaczy się, że Bóg nie objawia się osobiście, a np. przez przedmioty.

Jednak ludzie wciąż poszukują Boga i zastanawiają się, jak wygląda Stwórca – odpowiedzi z Pisma Świętego im nie wystarczają. Niektórzy uważają, że Bóg potrafi objawić im się przez np. spotkanie kogoś lub zjawisko atmosferyczne.

Tym razem jednak sytuację widziała cała grupa osób. Zjawisko miało miejsce przed kilkoma laty w Kanadzie. Nagranie twarzy, która według niektórych internautów jest obliczem Boga, zostało opublikowane w sieci przez jednego z mieszkańców.

Niektórzy świadkowie zdarzenia opisywali w sieci, że gdy zobaczyli to niezwykłe zjawisko, poczuli ciepło, a towarzyszące sytuacji uczucia sprawiają, że mają pewność, że to Bóg.

Przypomnij sobie o… MARTA KACZYŃSKA ZACHWALA PUBLICZNE PRZEDSZKOLE. JEJ CÓRKI CHODZĄ DO PRYWATNYCH SZKÓŁ, CZYŻBY CHCIAŁA OSZCZĘDZIĆ NA EDUKACJI SYNA

Jak informował portal Życie: NAJBARDZIEJ NIEUDANA PRODUKCJA TVN. NAWET ANNA PRZYBYLSKA NIE BYŁA W STANIE JEJ URATOWAĆ

Portal Życie pisał również o… PIES, KTÓRY OCALAŁ DZIĘKI BOSKIEJ INTERWENCJI. WZRUSZAJĄCE ŚWIADECTWO WIARY