Marta Kaczyńska to córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej. Po smoleńskiej tragedii media mocno zainteresowały się jej życiem. Sama Marta napisała książkę „Moi Rodzice”, będącą wspomnieniem Marii i Lecha Kaczyńskich.

Kaczyńska ma dwie córki – starszą, Ewę (ur. w 2003 r.), oraz młodszą, Martynę (ur. w 2007 r.), ojcem obojga był jej wcześniejszy kochanek – Dubieniecki. Następnie wzięła ślub z Piotrem Zielińskim, który jest ojcem jej najmłodszego dziecka – syna, Stanisława Lecha.

Marta Kaczyńska na temat przedszkola

Celebrytka stara się zapewnić swoim dzieciom dobre warunki do nauki, nie szczędząc pieniędzy na ich wykształcenie. Jej córki uczęszczają do prywatnej szkoły amerykańskiej, gdzie czesne wynosi 17 tys. zł rocznie.

Tymczasem 1,5-roczny syn Kaczyńskiej, Stanisław Lech, niedługo rozpocznie przedszkole. Nie wiadomo jeszcze, jaką placówkę wybiorą dla niego rodzice, ale istnieje szansa, że będzie to któreś z publicznych miejsc.

W jednym ze swoich ostatnich felietonów dla tygodnika „Sieci”, z którym współpracuje, Marta Kaczyńska opisała przedszkole z oddziałami integracyjnymi w Lądku Zdroju.

Kobieta opatrzyła tekst tytułem „Przedszkole marzeń istnieje”. Mocno zaznaczyła, że nawet przedstawiciele Komisji Europejskiej są bardzo zadowoleni ze sposobu, w jaki funkcjonuje placówka.

Opisała przedszkole, które – według jej słów – przystosowane jest do przyjęcia 180 dzieci, jest także przyjazne środowisku, ponieważ ogrzewanie oraz chłodzenie pomieszczeń odbywa się z wykorzystaniem podziemnych wód geotermalnych.

Jak podkreśla Kaczyńska, cały teren jest świetnie zagospodarowany, dzieci mają dostęp do światła słonecznego oraz zadaszone tarasy – na wypadek, gdyby padał deszcz.

Zwróciła uwagę także na to, że budynek urządzono minimalistycznie, a w środku nie znajdzie się infantylnych obrazów, które mogą szpecić całą placówkę.

Dodała, że placówki otrzymują pieniądze dzięki projektowi rządu Maluch Plus.

Co prawda od wspomnianego przedszkola dzieli ją aż 600 km, ale być może placówka w podobnym stylu, a w okolicach Trójmiasta, gdzie mieszka, spełni jej oczekiwania?

Przypomnij sobie o… WYBRANO MIEJSCE WIECZNEGO SPOCZYNKU PAWŁA KRÓLIKOWSKIEGO. ŻONA I SYN AKTORA ZAJĘLI SIĘ FORMALNOŚCIAMI

Jak informował portal Życie: SIEDEMNASTOLATKA, KTÓRA MA SIEDMIORO DZIECI NARZEKA NA BRAK MIŁOŚCI. CZY KIEDYŚ UDA JEJ SIĘ ZNALEŹĆ ODPOWIEDNIEGO PARTNERA

Portal Życie pisał również o… MARTA KACZYŃSKA NIE CHCIAŁA, BY TO WYSZŁO NA JAW. ROZWIKŁANO TAJEMNICĘ DOTYCZĄCĄ JEJ CÓRKI