Stacja TVN swego czasu chciała wprowadzić serial, który wyróżniłby się na tle innych. Gwiazdorska obsada miała przynieść mu wysoką oglądalność, jednak nic z tego nie wyszło.

Mowa o produkcji „Klub szalonych dziewic”. W serialu grała nawet Anna Przybylska, która wcielała się w Karolinę Słomkę – jedną z głównych bohaterów.

Gwiazda sama podkreślała, że potrzebowała nowego wyzwania, gry w innym projekcie niż „Złotopolscy”. Na początku wydawało jej się, że serial pobije rekordy popularności i warto będzie zaryzykować.

Największy niewypał TVN

Jednak władze TVN szybko zauważyli, że serial nie przyciąga tylu widzów, ilu oczekiwano. Postanowiono zdjąć produkcję z anteny, a biuro prasowe TVN oceniło, że jest ona „zbyt odważna na polskie realia”.

Anna Przybylska w jednym z wywiadów ujawniła, dlaczego wzięła udział w tym niezbyt udanym projekcie.

- Powiem szczerze, że do tej pory nie do końca podobały mi się produkcje serialowe w TVN-ie. Część z nich była takimi pocztówkami nieprzystającymi do naszej rzeczywistości.

- Podobnego, równie śmiałego serialu jeszcze w Polsce nie było. „Klub” jest o czymś, poruszane w nim są naprawdę ciekawe kwestie: aborcja, zdrada, in vitro, homoseksualizm. To nie jest tylko ładny obrazek

Była to polska adaptacja holenderskiego „Rozengeur & Wodka Lime” – czyli serial, w którym akcja działa się wokół kobiet, które spotykały się co tydzień w pubie. Podczas tych „babskich wieczorów” rozmawiały o seksie, związkach oraz trudnych tematach.

Jednak produkcja nie przyniosła oczekiwanej popularności. Władze stacji szybko zorientowały się, że nie był to trafiony pomysł, a niektórzy widzowie wskazywali, że problemem całej produkcji jest jego słaba realizacja.

„Klub szalonych dziewic” został szybko zdjęty z anteny i już dawno zapomniany.

Przypomnij sobie o… MARTA KACZYŃSKA ZACHWALA PUBLICZNE PRZEDSZKOLE. JEJ CÓRKI CHODZĄ DO PRYWATNYCH SZKÓŁ, CZYŻBY CHCIAŁA OSZCZĘDZIĆ NA EDUKACJI SYNA

Jak informował portal Życie: PIES, KTÓRY OCALAŁ DZIĘKI BOSKIEJ INTERWENCJI. WZRUSZAJĄCE ŚWIADECTWO WIARY

Portal Życie pisał również o… WYBRANO MIEJSCE WIECZNEGO SPOCZYNKU PAWŁA KRÓLIKOWSKIEGO. ŻONA I SYN AKTORA ZAJĘLI SIĘ FORMALNOŚCIAMI