Aktorka przegrała walkę z ciężką chorobą 5 lat temu. Anna Przybylska osierociła trojkę dzieci, pozostawiła także wieloletniego partnera Jarosława Bieniuka, który obecnie przejął opiekę nad ich potomstwem.

Związek aktorki Anny Przybylskiej i piłkarza Jarosława Bieniuka uważany był za idealny. Para wiodła szczęśliwe życie, wspólnie wychowując trojkę wspaniałych dzieci. Niestety przyszło im się zmierzyć z okropną chorobą, która zabrała Annę Przybylską.

Aktorka po wielu ciężkich zmaganiach z chorobą, odeszła w 2014 roku. Wiadomość o jej śmierci wstrząsnęła całą Polską

Anna Przybylska zmagała się z nowotworem trzustki. Jej śmierć okazała się nie tylko bolesnym ciosem dla bliskich, ale także ogromnym szokiem dla fanów artystki. Na pogrzebie aktorki zjawiły się tłumy. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę z tego, że razem z Anią w grobie spoczywa ktoś jeszcze.

Śmierć aktorki była ogromnym ciosem dla jej bliskich i fanów

Pogrzeb Anny Przybylskiej odbył się w Gdyni, który był rodzinnym miastem aktorki. Odbył się 4 dni po jej odejściu. Ciało artystki złożono na oksywskim cmentarzu, na którym pojawiły się tłumy, pragnące pożegnać swoja ukochaną aktorkę.

Kobietę pochowano w białej trumnie, którą nakryto złotą tkaniną. Cała kaplica wypełniona była białymi kwiatami. Ciało aktorki spoczęło w grobie, który nie był pusty.

Annę Przybylską pochowano obok jej ojca, Bogdana Przybylskiego, który zmarł, kiedy aktorka miała 16 lat. Mężczyzna był oficerem marynarki wojennej i podobnie jak córka, przegrał walkę z nowotworem.

Przypomnij sobie o… MODLITWA ZA DUCHOWNYCH, KTÓRA DA IM WSPARCIE. JEJ AUTORKĄ JEST ŚW. SIOSTRA FAUSTYNA

Jak informował portal Życie: SZCZEGÓLNA MODLITWA DO ŚW. JÓZEFA. DZIĘKI NIEJ OTRZYMAMY POMOC W PILNYCH SPRAWACH

Portal Życie pisał również o… TA KOBIETA PRZEZ PÓŁ WIEKU NIE OBCINAŁA WŁOSÓW. JEJ PIĘKNA PRZEMIANA WPRAWIŁA W OSŁUPIENIE JEJ MĘŻA