Związek aktorki Anny Przybylskiej i piłkarza Jarosława Bieniuka uważany był za idealny. Para wiodła szczęśliwe życie, wspólnie wychowując trojkę wspaniałych dzieci. Niestety przyszło im się zmierzyć z okropną chorobą, która zabrała Annę Przybylską.

Jak podaj Pikio.pl, Anna Przybylska i jej partner Jarosław Bieniuk nie byli małżeństwem. Okazuje się, że aktorka była już wcześniej w związku małżeńskim.

Anna Przybylska, na krótko przed tym jak poznała Bieniuka, zdecydowała się na ślub z tajemniczym tenisistą. Jak można dowiedzieć się z biografii artystki, większość z decyzji podejmowała „na szybko”. Do takich należał ślub z Dominkiem Zygrą.

- Spieszyła się momentami tak, jakby czuła, że to wszystko może zbyt długo nie potrwać. Jakby wiedziała, że szybko musi zawierać związek, zakładać rodzinę, urodzić dzieci, by zdążyć się jeszcze tym wszystkim nacieszyć - czytamy w biografii Przybylskiej.

Anna i Dominik, który podobnie jak ona pochodzi z Trójmiasta, pobrali się szybko, bo zaledwie 9 miesięcy po poznaniu się. Jak się okazuje, Dominik zdawał się być największą miłością Anny. Zakochana aktorka postanowiła podjąć – jak się później okazało pochopną- decyzję o ślubie.

Para pobrała się 24 czerwca 2000 roku w kościele pw. Ducha Świętego przy ulicy Zielonej na Gdyni Oksywie. Niestety, zaledwie kilka miesięcy po ślubie, Anna zażądała rozwodu. Powodem jaki zmusił aktorkę do złożenia pozwu, były ograniczenia związane z małżeństwem, które nie pozwalały jej na rozwój kariery zawodowej.

Warto sobie przypomnieć...NOWE DONIESIENIA W SPRAWIE JAROSŁAWA BIENIUKA I SYLWII SZ. GŁOS ZABRAŁA PROKURATURA

Portal "Życie" pisał: JAROSŁAW BIENIUK ZNÓW NA USTACH WSZYSTKICH. TYM RAZEM SPRAWA DOTYCZY JEGO NOWEJ PARTNERKI

Informował również: PAPIEŻ FRANCISZEK PODDAŁ SIĘ TAJEMNICZEJ OPERACJI. MEDIA MIAŁY SIĘ O TYM NIE DOWIEDZIEĆ