Martyna Gliwińska obecna partnerka Jarosława Bieniuka spodziewa się z nim dziecka. Będzie to czwarty potomek byłego piłkarza. Mianowicie, Bieniuk ma troje dzieci z pierwszego małżeństwa ze zmarłą w 2014 roku aktorką Anną Przybylską.

Nowy związek byłego reprezentanta Polski miał przynieść mu szczęście i upragniony spokój. Jak wiadomo Bieniuk w kwietniu został oskarżony o gwałt przez swoją przyjaciółkę Sylwię Sz. Zdaniem pokrzywdzonej do brutalnego aktu miało dojść pewnej nocy w hotelu w Sopocie.

Afera z Sylwią Sz. wciaż postaje nierozwiązana. I choć, śledztwo miało się zakończyć we wrześniu, złożono wniosek o jego przedłużenie aż do końca listopada. To jednak nie wszystkie kłopoty w życiu Bieniuka.

W ostatnim czasie w wywiadzie "Na żywo", jego obecna partnerka tak skomentowała ich relację:

"Nie znaczy jednak, że wspólnie będziemy rodzicami, ponieważ Jarek uznał to za problem"

Gliwińska przyznała też, że najprawdopodobniej sama będzie wychowywać ich wspólne dziecko. Słowa te wywołały burzę w sieci, a dziennikarze zaczęli spekulować na temat przyszłości związku Bieniuka i Gliwińskiej.

Głos w sprawie zabrała także była teściowa Bieniuka, mama Anny Przybylskiej - Krystyna Przybylska. Kobieta wyraźnie kibicuje tej relacji, a ponadto, jest przekonana, że Jarosław jest świetnym ojcem.

"Gratuluję Martynie obecnego stanu, wiedząc jak ważny to czas dla przyszłej mamy. Życzę jej spokoju i czasu tylko dla siebie. Wierzę też, iż jako przyszli rodzice osiągną z Jarkiem kompromis i będą mogli cieszyć się tym, co w życiu najważniejsze."

Jak donosi "Na żywo", kobieta zaprosiła nawet Gliwińską do swojego domu:

"Zawsze chciała poznać bliżej tę niezwykłą dziewczynę, którą pokochały jej wnuki, i udało się. Długo rozmawiały jak kobieta z kobietą. Martyna poczuła spokój, obiecała też pani Krystynie, że cokolwiek się wydarzy będzie podejmować rozważne decyzje oraz dbać o siebie i dziecko"

Czy Jarosław Bieniuk dogada się z partnerką i słuchając rad byłej teściowej zaangażuje się w wychowanie swojego czwartego dziecka? Na odpowiedź na to pytanie przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Warto sobie przypomnieć...NOWE DONIESIENIA W SPRAWIE JAROSŁAWA BIENIUKA I SYLWII SZ. GŁOS ZABRAŁA PROKURATURA

Portal "Życie" pisał: MAŁASZYŃSKI ZAMIEŚCIŁ WZRUSZAJĄCY WPIS W MEDIACH. "WCIĄŻ CIĘ KOCHAM"

Informował również: ROKSANA WĘGIEL SKOMENTOWAŁA WYGRANĄ VIKI GABOR. NIE WIEDZIAŁA, ŻE MA WŁĄCZONY MIKROFON