Bliscy Pawła Królikowskiego zmagają się z prawdziwym dramatem. Nikt nie spodziewał się, że aktor zakończy swój żywot w tak młodym wieku. Choroba nie miała dla niego litości.

Dziś w mediach pojawiła się szokująca wiadomość na temat śmierci Pawła Królikowskiego. Informacja stała się dużo bardziej zadziwiająca przez fakt, że jeszcze niedawno żona aktora mówiła, ze stan jej męża poprawia się. Wszystko wskazywało na to, że Paweł Królikowski wyzdrowieje. Niestety stan zdrowia aktora drastycznie się zmienił. Paweł Królikowski zmarł.

Rodzina Pawła Królikowskiego przechodzi trudny okres

Rodzina Pawła Królikowskiego nie podała oficjalnego powodu śmierci aktora. Media prześcigają się w domysłach. Pojawiły się teorie na temat tego, że stan Pawła Królikowskiego zmienił się z dnia na dzień. Jeszcze wczoraj Antek Królikowski zamieszczał na swoim Instastory relacje dotyczące premiery filmu pt. „Swingersi”. Wygląda na to, że nic nie wskazywało na taki obrót spraw.

Choroba Pawła Królikowskiego

Kilka lat temu życie rodziny Królikowskich przewróciło się do góry nogami. Okazało się bowiem, że Paweł Królikowski ma tętniaka mózgu. Aktor musiał zostać poddany skomplikowanej operacji wycięcia zmian chorobowych.

Pierwsza operacja neurochirurgiczna odbyła się w 2015 roku. Niedawno jednak okazało się, że mężczyzna musiał ponownie poddać się interwencji chirurgów.

- Musiałem więc coś z tym zrobić, spotkałem ludzi w Szpitalu Bródnowskim, w szpitalu koło Zgierza i tam mi uratowali życie, uratowała mi życie moja żona i uratował mi życie mój profesor Ząbek i okazało się, że mogę żyć, że mogę z wami się spotykać - opowiadał o operacji Paweł Królikowski.

Niestety w grudniu 2019 roku Paweł Królikowski trafił do szpitala. Po wielu tygodniach walki z chorobą, zmarł 27 lutego 2020 nad ranem.

Przypomnij sobie o… TO BYŁO OSTATNIE NAGRANIE PAWŁA KRÓLIKOWSKIEGO. CIĘŻKO POGODZIĆ SIĘ Z TAKĄ STRATĄ