Joanna Jarmołowicz była dziewczyną Antka Królikowskiego. Chyba nikt się nie spodziewał, że po rozstaniu może zostać wybranką… jego młodszego brata. 5 tygodni temu urodziła dziecko, którego ojcem jest Jan Królikowski.

5 tygodni temu urodził się najmłodszy z Królikowskich – Józef. Jego rodzice to Joanna Jarmołowicz i Jan Królikowski.

Najwyraźniej doszli do wniosku, że warto pokazać miesięczne dziecko w telewizji, dlatego pojawili się z małym Józkiem w „Dzień Dobry TVN”. O dziwo nie zgodzili się na publikację wizerunku dziecka.

Jest to zaskakujące, ponieważ na Instagramie Joanny nieraz mogliśmy zobaczyć zdjęcia twarzy dziecka.

W wywiadzie przyznali, że dziadkowie malca są dla nich dużą pomocą.

– Bycie dziadkiem i babcią to chyba najfajniejsza rola, jaką możesz pełnić w rodzinie, bo nie jest to do końca twoje dziecko, a jednocześnie trochę twoje i można tylko rozpieszczać. To wspaniałe role i wszyscy na to czekali po prostu, a że długo czekali, to teraz się bardzo cieszą – mówił Jan Królikowski.

Brzmi trochę jak lekka złośliwość w kierunku starszego brata, który do tej pory nie doczekał się potomka.

– Kto jest bliżej, ten przebiera. Normalna sprawa, jak w rodzinie – opowiadał dumny tata, gdy spytano go o to, jak dzielą się opieką nad dzieckiem.

Asia pochwaliła swojego partnera, mówiąc, że ma wspaniałego mężczyznę.

Czy Antek Królikowski jako były partner obecnej dziewczyny swojego brata powinien zostać chrzestnym?

https://www.instagram.com/accounts/login/

Edyta Górniak kocha zaskakiwać. Zobacz, w jaki sposób zrobiła to tym razem! EDYTA GÓRNIAK NA KONFERENCJI PRASOWEJ NOWEGO PROGRAMU TVN. JEJ KREACJA OLŚNIŁA WSZYSTKICH!

Zobacz, jak ogromne serce dla zwierząt ma ten mały chłopiec. MAŁY WIELKI BOHATER. POZNAJCIE KENA – CHŁOPCA, KTÓRY W WIEKU 8 LAT ZAŁOŻYŁ SCHRONISKO

Martyna Piotrowska