Aktor Paweł Królikowski zmarł 27 lutego 2020 nad ranem. Od wielu lat zmagał się z chorobą neurologiczną. Tuz przed Bożym Narodzeniem Paweł Królikowski trafił do szpitala, gdzie przebywał aż po dziś dzień.

Zmarł aktor Paweł Królikowski. Miał 58 lat

Jak wiadomo aktor cierpiał na problemy neurologiczne. Cztery lata temu przeszedł operację wycięcia tętniaka mózgu, jednak nie był to koniec jego choroby, która ciągle postępowała. W pewnym momencie aktor musiał zrezygnować z obowiązków zawodowych.

Aktor zrezygnował z pracy przy programie „Twoja twarz brzmi znajomo” – w jednym z odcinków postanowił opowiedzieć o swoim problemie.

- Na początku maja nie przyjechałem do was na spotkanie. Okazało się, że moje zdrowie nie było okej. Musiałem więc coś z tym zrobić, spotkałem ludzi w Szpitalu Bródnowskim, w szpitalu koło Zgierza i tam mi uratowali życie, uratowała mi życie moja żona i uratował mi życie mój profesor Ząbek i okazało się, że mogę żyć, że mogę z wami się spotykać.

Aktor przebywał na oddziale neurologicznym od 20 grudnia 2019 roku. 18 kwietnia bieżącego roku Paweł Królikowski skończyłby 59 lat. Aktor pozostawił żonę Małgorzatę Ostrowską-Królikowską oraz piątkę dzieci: Antoniego, Julię, Marcelinę, Ksawerego i Jana.

Przypomnij sobie o… ABONAMENT RTV. KONTROLE BĘDĄ NA PORZĄDKU DZIENNYM, A ZA BRAK OPŁAT GROŻĄ SUROWE KARY

Jak informował portal Życie: POLSKA. 20 DZIECI I 6 DOROSŁYCH POD NADZOREM EPIDEMIOLOGICZNYM. WSZYSCY WRÓCILI Z WYCIECZKI Z WŁOCH

Portal Życie pisał również o… CO CZEKA NAS W NAJBLIŻSZYCH DNIACH? POGODA NIE ROZPIESZCZA