Wiadomość o śmierci Pawła Królikowskiego wstrząsnęła polskim show biznesem. Wiele gwiazd, celebrytów i artystów zegna się z aktorem wrzucając do sieci osobliwe posty.

Wśród nich znalazł się Tomasz Kammel, który szczególnie przepadał za Pawłem Królikowskim. Prezenter nie tylko pożegnał się ze znakomitym aktorem, ale także zdradził pewien sekret.

Tomasz Kammel nie może pogodzić się z tą przykrą wiadomością

Jak powiedział dziennikarz, on i Paweł Królikowski bardzo się lubili. Ich spotkania zawsze były wyjątkowe, głownie przez zachowanie Pawła Królikowego, które nie było typowym zachowaniem innych gości zapraszanych do programu „Pytania na śniadanie”.

Gdy przychodził do "Pytanie na śniadanie", jeszcze przed startem rozmowy, poza kamerą, opowiadał, co z moim udziałem ostatnio widział lub słyszał i co mu się podobało - pisze Tomasz Kammel.

Paweł Królikowski zawsze był przygotowany. Szykując się do rozmowy z dziennikarzami, dokładnie przeglądał ich publikacje, podejmując później ich temat podczas rozmowy.

- A na deser dorzucał jeszcze moje cytaty. Żebym wiedział, jak on to co mówi, poważnie traktuje. Aktorem był znakomitym, a człowiekiem wybornym – pisze dalej Tomasz Kammel.

Tomasz Kammel żałuje tego, że już nigdy nie umówi się z Pawłem Królikowskim. Brakło im czasu.

- Tyle razy umawialiśmy się na prywatne pogaduchy, ale jak to w tym biznesie bywa, czasu wiecznie jak na lekarstwo.

Przypomnij sobie o… TO BYŁO OSTATNIE NAGRANIE PAWŁA KRÓLIKOWSKIEGO. CIĘŻKO POGODZIĆ SIĘ Z TAKĄ STRATĄ

Jak informował portal Życie: NIE MA JUŻ Z NAMI PAWŁA KRÓLIKOWSKIEGO. POŻEGNALIŚMY GO DZIŚ NAD RANEM, MIAŁ 58 LAT