Katarzyna Dowbor jest znana z programu „Nasz nowy dom”. Widzowie bardzo polubili pełną wigoru oraz wiecznie uśmiechniętą prowadzącą show.

Jej program można oglądać na antenie telewizyjnego Polsatu. Lubiana gwiazda bardzo angażuje się w sprawy każdej rodzinie, której pomaga w ramach swojego show.

Katarzyna Dowbor podróżuje z ekipą remontową. Ich zadaniem jest pomoc wybranym polskim rodzinom i zapewnienie im dobrych warunków do życia.

Przemiany starych, często niemal walących się domów w przepiękne miejsca, w których aż miło zamieszkać, odbywają się na przestrzeni zaledwie kilku dni.

W nowych odcinkach ujrzymy dom, w którym nikt nie chciałby mieszkać. Katarzyna Dowbor nie mogła tak tego zostawić.

Skrajne emocje w programie Katarzyny Dowbor

Od 4 marca telewidzowie będą mogli oglądać nowe odcinki programu „Nasz nowy dom” na Polsacie. Wielu z nich nie może się już doczekać, gdyż są ciekawi kolejnych remontów, które nadzoruje Katarzyna Dowbor.

Stacja pokazała już krótki zwiastun – widać w nim wiele domów, które były bliskie zawaleniu, nie zabraknie także smutnych historii o stracie bliskich oraz innych ludzkich dramatów.

Katarzyna Dowbor podchodzi do swojego programu bardzo profesjonalnie i stara się pomóc innym, jednak i ona nie potrafi ukryć wzruszenia i czasami także łez. Tym razem nie będzie inaczej – ciężkie życiowe sytuacje uczestników wywołały spore emocje.

Już niebawem w programie lubiana prowadząca i ekipa remontowa ponownie pokażą swoją trasę po Polsce, podczas której pomagali kolejnym rodzinom. Bohaterowie programu z pewnością nie zapomną tych wizyt, które całkowicie odmieniają ich życie.

Będzie tak, jak zawsze – widzowie mogą liczyć na wzruszenie, smutek, ale także radość z efektów remontów, które zmienią życie uczestników.

Przypomnij sobie o… EDYTA PAZURA LUBI LUKSUS. WÓZEK DZIECKA CEZAREGO PAZURY KOSZTUJE WIĘCEJ NIŻ WYNOSI ŚREDNIA KRAJOWA

Jak informował portal Życie: ŻONA ZENKA MARTYNIUKA TAKŻE STANIE SIĘ GWIAZDĄ. CZY DANUTA MARTYNIUK ZABŁYŚNIE NA MAŁYM EKRANIE

Portal Życie pisał również o… GRAŻYNA TORBICKA SPEŁNIŁA SWOJE WIELKIE MARZENIE. PIERWSZA DAMA TELEWIZJI OSIĄGNĘŁA COŚ, CO NIE UDAŁO SIĘ NIKOMU INNEMU