Grażyna Torbicka jest już niemal legendą polskiego dziennikarstwa. Przez wielu uważana jest za największą profesjonalistkę w swoim fachu.

Fanów prezenterki, nazywanej także pierwszą damą telewizji, zapewne ucieszy nowa wiadomość na jej temat. TVN ogłosiła coś, co pokazało, że udana kariera Grażyny Torbickiej wciąż się rozwija.

Grażyna Torbicka pracuje nad nowym projektem

Słynna prezenterka z wielką chęcią angażuje się w nowe wyzwania. Teraz, gdy cieszy się ogromną popularnością, staje się twarzą każdego nowego projektu, a jej fani chętnie ujrzą ją w kolejnych rolach.

Tę świadomość mają przedstawiciele TVN, którzy wpadli na nowy pomysł. Projekt, którego efekty już niedługo zobaczą widzowie, z pewnością zyska ogromną popularność dzięki faktowi, że weźmie w nim udział ulubiona prezenterka Polaków.

Grażyna Torbicka otrzymała już setki gratulacji od widzów, którzy czekają z niecierpliwością, by zobaczyć ją w roli gospodyni nowego programu. Takie wyróżnienie to coś, czego inni dziennikarze mogą jej pozazdrościć.

Popularna prezenterka będzie przeprowadzała wywiady z gwiazdami, które niemal nie pojawiają się w mediach. Zapewne inni dziennikarze byliby w stanie zrobić wszystko, by móc porozmawiać choć z jedną z tych osób.

Tymczasem Grażyna Torbicka poprowadzi program, który będzie można oglądać w TVN Fabuła. Nowy format nazwano „Rozmowy intymne”.

Show prezenterki będzie emitowane co poniedziałek po 22:00. Wielu gości Grażyny Torbickiej będzie udzielać wywiadów po raz pierwszy.

Jak na razie nie wiadomo jeszcze, kto pojawi się w jej programie, jednak z pewnością będzie to bardzo emocjonujący format. Nie możemy się doczekać!

Grażyna Torbicka znana jest szerszemu gronu publiczności już od lat. W czasie 23. Międzynarodowego Festiwalu Piosenki w Sopocie rozpoczęła pracę konferansjerki, a obecnie znana jest jako jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek.

Przypomnij sobie o… TO DOBRA WIADOMOŚĆ DLA FANÓW ANNY MARII WESOŁOWSKIEJ. CO TAKIEGO SZYKUJE SĘDZINA

Jak informował portal Życie: ŻONA ZENKA MARTYNIUKA TAKŻE STANIE SIĘ GWIAZDĄ. CZY DANUTA MARTYNIUK ZABŁYŚNIE NA MAŁYM EKRANIE

Portal Życie pisał również o… EDYTA PAZURA LUBI LUKSUS. WÓZEK DZIECKA CEZAREGO PAZURY KOSZTUJE WIĘCEJ NIŻ WYNOSI ŚREDNIA KRAJOWA