„Sanatorium miłości” zbiera wielu Polaków przed telewizorami w niedzielne wieczory. Widzowie nie mogą się doczekać kolejnych odcinków, by zobaczyć, jak rozwijają się relacje między seniorami.

W minioną niedzielę widzom dostarczono wielu emocji. W odcinku nie zabrakło krzyków oraz płaczu.

Ostatnie wydarzenia wzbudziły ogromne emocje wśród fanów programu – seniorzy dostali bardzo niecodzienne zadanie.

Co wydarzyło się w „Sanatorium miłości”?

Odcinek zaczął się bardzo emocjonująco – pokazano Iwonę i Gerarda, którzy podczas spaceru po lesie zrobili coś, czego nikt się nie spodziewał. Zaczęli się przytulać, a całe zdarzenie zakończyło się pocałunkiem.

Fani programu mocno zdziwili się, widząc rozwój wydarzeń. W pewnym momencie na ekranach telewizorów zobaczyli nietypowe obrazy, a w tle rozbrzmiały krzyki i płacz.

Wtedy zaniepokojeni widzowie dowiedzieli się, skąd takie reakcje. Nikt nie sądził, że kuracjusze odbędą taką podróż.

Kuracjusze nie mogą liczyć na nudę, co zauważyli także widzowie, oglądając program. W ostatnim odcinku jednym z ich zadań była nietypowa wycieczka.

Seniorzy wybrali się w podróż autobusem. By dodać sobie otuchy i zająć się czymś podczas drogi, chętnie śpiewali „Hej sokoły”.

Uczestnicy „Sanatorium miłości” po jakimś czasie dotarli do celu. Znaleźli się w… największym parku rozrywki w Polsce. I choć brzmi to jak podróż, która mogła im się nie spodobać, nic bardziej mylnego.

Na początku nieco bali się kolejek górskich, jednak ostatecznie zdecydowali się skorzystać z atrakcji. Zafundowano im ogromne emocje, a taki wyjazd może się już nie powtórzyć.

Z przejażdżki kolejką na początku zrezygnowali Bożena, Adam i Wiesia, jednak Bożena ostatecznie zdecydowała się skorzystać z tej atrakcji.

Wybory na kuracjusza odcinka wygrała Basia i zabrała ze sobą na randkę Waldemara.

Przypomnij sobie o… ŻONA INŻYNIERA Z SERIALU „CZTERDZIESTOLATEK” PO LATACH POKAZAŁA SIĘ PUBLICZNIE. KOBIETA WYGLĄDA ZACHWYCAJĄCO

Jak informował portal Życie: OSTATNI WPIS ANNY PRZYBYLSKIEJ W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH. JEST NAPRAWDĘ WZRUSZAJĄCY

Portal Życie pisał również o… ZAKOŃCZYŁA SIĘ TRZECIA EDYCJA "THE VOICE KIDS". CZYŻBY WIADOMO BYŁO, KTO WYSTARTUJE NA EUROWIZJI? WYGRANEMU ŻYCZYMY SAMYCH SUKCESÓW