Marcin Maciejczak od samego początku typowany był jako uczestnik, który może wygrać trzecią edycję "The Voice Kids". Bardzo szybko zdobył ogromną sympatię zarówno jurorów, jak i widzów. To właśnie oni przyczynili się do jego zwycięstwa.

Chłopcy serdecznie gratulujemy wielkiego sukcesu i mamy nadzieję, że już wkrótce dołączy do młodych wokalistek - Roksany Węgiel i Viki Gabor.

Maciej Maciejczak okazał się bezkonkurencyjnym zwycięzcą

W finale "The Voice Kids" najlepszym uczestnikiem okazał się 13-letni Maciej Maciejczak. Chłopiec wykonał swój debiutancki singiel "Jak gdyby nic".

Poza nim na scenie zaprezentowało się jeszcze dziewięcu młodych artystów. Po trzy osoby ze wszystkich drużyn.

Podczas pierwszego etapu na scenie pojawili się wszyscy trzej wokaliści z drużyny. Tenerzy wybrali po jednej osobie, która przeszła do finału. Znaleźli się w nim Hania Sztachańska, Natalia Kawalec i Marcin Maciejczak.

Co działo się w finale "The Voice Kids"?

Wszyscy trzej finaliści zaśpiewali w duecie ze swoim trenerem i solo, a na koniec zaprezentowali swoje własne single.

Hania zaśpiewała piosenkę "Czarno biały film", Natalia "Pozwól", a Marcin "Jak gdyby nic". Tradycyjnie o zwycięzcy zadecydowali widzowie, którzy mogli głosować SMS.

Gościnnie na scenie wystąpiła Viki Gabor z piosenką "Superhero" i Alicja Szemplińska z singlem "Prawie my".

Czy Marcin Maciejczak będzie reprezentował Polskę na Eurowizji Junior?

Marcin Maciejczak za wygraną w "The Voice Kids 2020" otrzymał nagrodę w wysokości 50 tysięcy złotych. Co więcej już wkrótce nagra swój własny singiel. Wiele osób jednak zastanawia się, czy już wkrótce zobaczymy go na Eurowizji Junior?

Jak się okazuje, Marcin Maciejczak ma bardzo dużą szansę reprezentować Polskę w konkursie. Nawet sama Cleo przyznała, że widzi go w tej roli.

Słuchaj. Ośmielę się stwierdzić, że zasługujesz nie tylko na finał, ale na scenę eurowizyjną - mówiła w jednym z odcinków.

Czas pokaże, czy 13-latek faktycznie wystąpi na Eurowizji Junior i podzieli los pozostałych wygranych.

Może zainteresuje Cię to: UCZESTNICZKA "THE VOICE KIDS" OKRZYKNIĘTA PRZYSZŁĄ DIWĄ! ZROBIŁA OGROMNE WRAŻENIE NA JURORACH

Zobacz także: JURORZY "THE VOICE KIDS" BYLI TOTALNIE ZASKOCZENI. WYSTĘP 13-LETNIEGO ANTKA ZROBIŁ NA NICH DUŻE WRAŻENIE

Portal "Życie" informował o: NIEWIARYGODNE WIEŚCI DOTYCZĄCE MŁODSZEJ CÓRKI MARTY KACZYŃSKIEJ. ZROBIŁA COŚ, O CZYM NIE DA SIĘ TAK SZYBKO ZAPOMNIEĆ