"The Voice Kids" cieszy się ogromną popularnością i przyciąga przed ekrany gigantyczną liczbę osób. Program zdobył uznanie widzów ze względu na wielkie talenty, jakie zostały w nim do tej pory odkryte.

Młodzi wokaliści, którzy brali w nim udział mogą pochwalić się licznymi sukcesami. Mowa tutaj przede wszystkim o Roksanie Węgiel i Viki Gabor. Obie nastolatki mają na swoim koncie zwycięstwo w Eurowizji Junior.

The Voice Kids znów odkrywa niesamowite talenty

Oglądając ostatni odcinek programu "The Voice Kids" trudno się nie zgodzić, że młodym wokalistom rośnie już spora konkurencja. Tym razem mogliśmy się przyglądać bitwom dwóch drużyn - Tomsona i Barona. Jeden z nich zrobił ogromne wrażenie na publiczności.

Konkretnie chodzi o utwór "Symphony" z repertuaru Zary Larsson i Clean Bandit śmiało wykonany przez Elizę Xerxa, Lizavetę Misnikovą oraz Natalię Wawrzyńczyk. Występ zrobił ogromne wrażenie zarówno na publiczności, jak i samych jurorach, którzy byli oczarowni talentem dziewczyn.

Która z nastolatek wypadła najlepiej?

Tomson i Baron przyznali, że decyzja, która z nastolatek zaprezentowała się najlepiej nie była zbyt łatwa. Ostatecznie jednak bitwę wygrała Lizaveta Misnikova, a tym samym trafiła do sing offów "The Voice Kids".

Jej występ bardzo spodobał się Dawidowi Kwiatkowskiemu, który nazwał ją gotowym materiałem na gwiazdę. Trenerzy jej drużyny stwierdzili, że nastolatka wyróznia się niezwykłą charyzmą, pewnością siebie, a przy tym wyrazistością i świadomością sceniczną.

Trudno się nie zgodzić, że Lizaveta Misnikova zaprezentowała ogromny talent.

Zobacz także: UCZESTNICZKA "THE VOICE KIDS" OKRZYKNIĘTA PRZYSZŁĄ DIWĄ! ZROBIŁA OGROMNE WRAŻENIE NA JURORACH

Może zainteresuje Cię to: JURORZY "THE VOICE KIDS" BYLI TOTALNIE ZASKOCZENI. WYSTĘP 13-LETNIEGO ANTKA ZROBIŁ NA NICH DUŻE WRAŻENIE

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: MAGDA GESSLER OPOWIADA O SWOICH ZNAJOMOŚCIACH W SHOW-BIZNESIE. "HALLE BERRY POCAŁOWAŁA MNIE W RĘKĘ, A SHARON STONE NAPISAŁA POEZJĘ O MOIM BARSZCZU"