Magda Gessler już od 10 lat prowadzi uwielbiany przez Polaków program "Kuchenne rewolucje". To dzięki niemu stała się niezwykle popularna i zyskała honorowy tytuł "Królowej TVN". Jak wiadomo jednak, praca w telewizji to nie jedyne zajęcie znanej restauratorki. Na co dzień zajmuje się także biznesem, co świetnie jej wychodzi.

Nikogo nie dziwi więc fakt, że do jej restauracji "U Fukiera" przychodzi mnóstwo znanych osób, które chciałyby odkryć wyrafinowane smaki polskiej kuchnii. Co więcej zdarza się, że gości w swoim lokalu gwiazdy Hollywood. Prezenterka TVN postanowiła zdradzić nieco szczegółów na ten temat.

Magda Gessler gości w swojej restauracji prawdziwe gwiazdy

Magda Gessler w jednym z ostatnich wywiadów pochwaliła się, że gości w swojej restauracji osoby z całego świata. Jest to bowiem jedno z najbardziej elitarnych miejsc, w których można spróbować polskich dań.

Wszyscy myślą, że to restauracja turystyczna. Mylą się, to jest restauracja dla koneserów. Przyjeżdżają tu ludzie z całego świata – z Nowego Jorku, Los Angeles, Paryża, Rzymu, Sztokholmu czy Danii
- podkreśliła restauratorka.

Gwiazda TVN nie ukrywa, że "U Fukiera" zjawiają się wysoko postawione osobistości. Wśród nich są nawet amerykańskie gwiazdy Hollywood.

Przyjeżdżają tu królowie, królowe, książęta i artyści. Halle Berry pocałowała mnie w rękę za moją kaczkę, a Sharon Stone napisała poezję o moim barszczu. Tu zdarzają się cuda.

Magda Gessler podzieliła się także historią dotyczącą niecodziennego zdarzania w jej restauracji. Podobno restauratorka piła szampana w toalecie wraz z Sharon Stone.

Po znakomitej kolacji razem z Sharon Stone wypiłyśmy butelkę szampana w toalecie. Z kolei Naomi Campbell zabrała duży kosz pyszności i nigdy nie wróciła, by za niego zapłacić.

Kim jest Magda Gessler?

Magda Gessler urodziła się 10 lipca 1953 roku w Komorowie. Mimo, że ukończyła studia malarskie na Akademii Sztuk Pięknych w Madrycie, to ostatniecznie zajęła się gastronomią.

Od wielu lat występuje jako prowadząca program "Kuchenne rewolucje", a przy tym jest właścicielką kilku znanych restauracji. Dodatkowo od 2012 roku pełni rolę jurora w "MasterChef".

Prywatnie Magda Gessler dwukrotnie wychodziła za mąż. Po raz pierwszy za Volkharta Müller, z którym wspólnie mają syna Taudesza. Drugim mężem gwiazdy TVN był Piotr Gessler. Para doczekała się córeczki Lary. Aktualnie restauratorka zajmuje się z Waldemarem Kozerawskim.

Zobacz także: MAGDA GESSLER MA ZA SOBĄ TRUDNE CHWILE. NIEWIELU WIEDZIAŁA O TYM, JAK MOCNO LOS JĄ DOŚWIADCZYŁ

Może zainteresuje Cię to: MAGDA GESSLER WŁAŚNIE ZBIJA OGROMNĄ FORTUNĘ. NA CO JĄ PRZEZNACZY ZNANA RESTAURATORKA

Portal "Życie" informował o: DOROTA WELLMAN ŚWIĘTUJE SUKCES MĘŻA. DZIENNIKARKA NIE KRYJE SWOJEGO ZADOWOLENIA