Rodzina Marty Kaczyńskiej z pewnością musiała sie zdziwić na wieść o młodszej córce, Martynie. To stało się niespodziewanie. Wszyscy trzymali kciuki, aby 13-latce poszło jak najlepiej.

Rodzina wspierała Martynę do samego końca

Marta Kaczyńska jest matką trójki dzieci - syna Stanisława urodzonego w 2018 roku oraz 16-letniej Ewy i 13-letniej Martyny. W ostatnich dniach największą uwagę wzbudziła młodsza córka.

Natolatka przeżyła chwile stresu, bowiem wzięła udział w zawodach związanych z jej największą pasją, które były dla niej bardzo ważne.

Marta Kaczyńska nie kryje, że stara się ze wszystkich sił wspierać swoją córkę. Upadobała ona sobie jazdę konną. Od wielu lat trenuje jazdę pod okiem profesjonalnych trenerów.

Martyna nie tylko szlifuje umiejętności, ale też opiekuje się zwierzętami i poświęca im bardzo dużo uwagi. Na profilu nastolatki w mediach społecznościowych znajduje się wiele zdjęć i filmów kręconych podczas treningów.

Tym razem jej ogromne zaangażowanie zaowocowało sukcesem, który sprawił, że Marta Kaczyńska nie mogła powstrzymać. Zajęła ona pierwsze miejsce w ważnym dla niej konkursie.

Ten dzień z pewnością na długo pozostanie w pamięci

Po wygranej w konkursie Martyna Kaczyńska zamieściła post na Instagramie, w którym pochwaliła się sukcesem. Zdobyła pierwsze miejsce w konkursie dwufazowej małej rundy o nagrodę Forum Rynku Nieruchomości.

Pierwszy dzień na @cavaliada w Krakowie uznaje za bardzo udany. Zajęliśmy 1 miejsce w Małej rundzie!!! #kamelot#winner #cavalida
- napisała Martyna Kaczyńska pod opublikowanym zdjęciem.

Pod postem posypały się komentarze z gratulacjami.

Maszyna! Ładnie wam poszło
- napisała dziewczynka, która także jeździ konno.

Brawo, Kochana!!!
- pogratulowała dumna mama.

Martynka, jutro ma być tak samo, jasne?
- dodała inna nastolatka.

Zobacz także: TEGO NIKT NIE WIEDZIAŁ O MARCIE KACZYŃSKIEJ. PEWNE SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE ŻYCIA CÓRKI LECHA KACZYŃSKIEGO BYŁY ZATAJANE

Może zainteresuje Cię to: KTO PODAJE SIĘ ZA MARTĘ KACZYŃSKĄ? TEKST NA ŁAMACH JEDNEJ Z GAZET WBZUDZIŁ OGROMNE WĄTPLIWOŚCI

Portal "Życie" informował o: SMUTNA GRAŻYNA TORBICKA ŻEGNA JERZEGO GUZĘ