Marta Kaczyńska zdecydowanie nie szuka zainteresowania mediów. Stara się dbać o swoją prywatność, a także chronić dzieci przed fotoreporterami. Nie zawsze jej się to udaje.

Marta Kaczyńska to córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej. Po smoleńskiej tragedii media mocno zainteresowały się jej życiem. Sama Marta napisała książkę „Moi Rodzice”, będącą wspomnieniem Marii i Lecha Kaczyńskich.

Gdy otrząsnęła się po tragedii, rozpoczęła współpracę z tygodnikiem „wSieci”, gdzie pisze felietony.

Co słychać u Marty Kaczyńskiej?

Kobieta przeżyła już naprawdę wiele. Miała trzech mężów, zaś z dwoma z nich ma trójkę dzieci. Przypuszczano, że jej pierwsze dziecko jest owocem związku z pierwszym mężem. Okazało się jednak, że jest to córka kochanka, który później był jej drugim mężem.

Marta Kaczyńska ma dwie córki – starszą, Ewę (ur. w 2003 r.), oraz młodszą, Martynę (ur. w 2007 r.), ojcem obojga był jej wcześniejszy kochanek – Dubieniecki. Następnie wzięła ślub z Piotrem Zielińskim, który jest ojcem jej najmłodszego dziecka – rocznego syna, Stanisława Lecha.

Jak donoszą tabloidy, obecny mąż Kaczyńskiej mieszka na co dzień w Warszawie, gdyż prowadzi tam interesy. Kobieta natomiast mieszka z dziećmi w Sopocie. Para więc nie może spotykać się ze sobą każdego dnia.

Dlaczego Marta Kaczyńska wycofała się z życia publicznego?

Choć Marta Kaczyńska należy do osób, które niechętnie brylują na pierwszych stronach gazet, to jednak w przeszłości zdarzało jej się udzielić raz na jakiś czas kilku wywiadów. W ostatnim czasie kobieta jednak całkowicie wyłączyła się z życia publicznego.

Pojawiają się różne spekulacje dotyczące jej nagłego zniknięcia. Jedni mówią, że kobieta ma problemy w małżeństwie- co raczej nie jest prawdą, gdyż jeszcze kilka tygodni temu para wyglądała na bardzo szczęśliwą. Inni twierdzą, że chciała po prostu skupić się na wychowaniu dzieci lub nowej pracy.

Nie wiadomo co było powodem takiej decyzji. W każdym razie obecnie kobieta odpoczywa i „ładuje baterie” we Włoszech. Dodała nawet kilka zdjęć z wyjazdu na swojego Instagrama.

View this post on Instagram

#duomodimilano

A post shared by Marta Kaczyńska (@mmkaczynska) on

Na portalu "Życie" dowiesz się również o... ZAUROCZYŁ SWOJĄ MUZYKĄ CAŁĄ POLSKĘ. TERAZ JEGO STAN ZDROWIA NIE POZWALA MU NA POWRÓT DO KRAJU

Portal "Życie" informował także... ROKSANA WĘGIEL SKOMENTOWAŁA PLOTKI O ZAWIESZENIU KARIERY. CZY MŁODA PIOSENKARKA PLANUJE PRZERWĘ