Marta Kaczyńska w czasie, kiedy wzbudzała duże zainteresowanie mediów bardzo niewiele wspominała o swoim prywatnym życiu. Jak się okazuje, reporterzy nie odstępowali jej na krok, aby odkryć odrobinę szczegółów dotyczących córki zmarłej pary prezydenckiej.

Z tego powodu ostatecznie Kaczyńska zdecydowała się całkowicie wycofać z życia publicznego i polityki. Wielu Polaków jest zaniepokojonych tą sytuacją, gdyż nie mają pojęcia, z jakiego powodu tak się stało.

Marta Kaczyńska wycofała się z życia publicznego

Odnośnie wycofania się Marty Kaczyńskiej z życia publicznego pojawiło się wiele domysłów i spekulacji. Niektórzy zakładali, że to tylko chwilowa sytuacja, inni zaś, że córka Lecha Kaczyńskiego nie chce już dłużej być na świeczniku mediów.

Teraz na jaw wychodzą nieznane dotąd fakty, które mogą pomóc odpowiedzieć na to pytanie. Przez wiele lat nikt tego nie wiedział o bratanicy Jarosława Kaczyńskiego. Niektóre z tajemnic były całkowicie zatajane w okresie prezydentury jej ojca.

Tego o córce zmarłego prezydenta nikt nie wiedział

Marta Kaczyńska od lat związana jest z zawodem prawnika. Po śmierci rodziców w katastrofie Smoleńskiej bardzo często wypowiadała się również na temat polityki nie kryjąc swojego poparcia dla wujka Jarosława Kaczyńskiego.

Nikt dotąd jednak nie wiedział, jak wyglądało życie córki Lecha Kaczyńskiego zanim ten został prezydentem, a ona osobą publiczną. Choć zawsze mogła liczyć na rodziców, to zdecydowała się sama zarobić na swoje utrzymanie.

Wyjechała na studia do Londynu, gdzie musiała zadbać o własne finanse. W wolnym czasie pracowała wtedy w barze kanapkowym. Mimo, że praca nie była lekka, to Marta Kaczyńska nie zamierzała się poddać.

Nieprzyjemne wspomnienia z dzieniństwa

Jak się okazuje, Marta Kaczyńska ma niezbyt dobre wspomienia z dzieciństwa. Nigdy jednak nie chciała poruszać tego tematu. Kiedy była jeszcze dzieckiem, wuj notorycznie straszył ją kocurem.

Patrz na czerwone światła Trójmiasta, jak migocą złowrogo. To znak, że kocur przybył, to błyszczą jego oczy...
- zaczynał za każdym razem historię.

W tamtym czasie dla córki zmarłego prezydenta było to zdecydowanie nieprzyjemne doświadczenie. Im była jednak starsza, tym więcej problemów pojawiało się na jej drodze.

Brak szczęścia w miłości

Marta Kaczyńska ma za sobą nieudane małżeństwo. Aktualnie ma już trzeciego męża, ale to o drugim mówi się najwięcej. Dlaczego? Córka Lecha i Marii Kaczyńskich przeżyła wielki dramat, kiedy Marcin Dubieniecki dostał wyrok za płatną protekcję ws. afery SKOK Wołomin.

Problemem wówczas były nie tylko dalsze losy jej męża, ale też ogromne zainteresowanie mediów, co miało ogromny wpływ na jej wizerunek.

Marta Kaczyńska sprawdziła się na dużym ekranie?

Bardzo niewiele osób wie, że Marta Kaczyńska miała okazję wystąpić na dużym ekranie. Zagrała w filmie dokumentalnym Marii Dłużewskiej pt. "Córka" z 2011 roku.

Pojawiła się także w innych tego typu produkcjach - "Gorycz i chwała" Ewy Świecińskiej z 2010 roku, "Lista pasażerów" Ewy Stankiewicz z 2011 roku i "Lider" Jana Pospieszalskiego z 2011 roku.

W czasach prezydentury Lecha Kaczyńskiego utajono pewne szczegóły

W okresie prezydentury Lecha Kaczyńskiego, zatajano kilka faktów dotyczących jego rodziny. Jeden z nich dotyczył jego małżonki, Marii Kaczyńskiej. Jak się okazuje, była ona szantażowana przez służby w podobny sposób do ks. Tischnera, pomimo oficjalnego zakazu robienia tego ludziom na wysokich stanowiskach.

Ta wiedza o Kaczyńskiej była bardzo długo utajniona, także przez cały okres prezydentury Lecha Kaczyńskiego
- stwierdził historyk Maciej Gawlikowski.

W domu odcinali się od polityki

Trudno sobie wyobrazić, aby w rodzine prezydenta nie rozmawiało się o polityce. Tymczasem okazuje się, że choć Lech Kaczyński starał się zawsze być profesjonalny podczas publicznych występów, to dla bliskich był zupełnie innym człowiekiem. Rzadko kiedy wspominał przy nich o swojej pracy.

Tragedia przewróciła życie Marty Kaczyńskiej o 180 stopni

Życie Marty Kaczyńskiej drastycznie zmieniło się po katastrofie w Smoleńsku. Wtedy media nie dawały jej spokoju. Córka zmarłego prezydenta musiała zmierzyć się nie tylko z żałobą, ale też ogromnym hejtem.

Mało kto wie, że po tragedii bardzo wiele osób ją krytykowało, o czym starała się nie mówić. Niektórzy twiedzili nawet, że próbuje promować się na śmierci rodziców.

Dlaczego córka Lecha Kaczyńskiego odcięła się od życia publicznego?

Trudno nie zauważyć, że od dobrych kilku tygodni Marta Kaczyńska nie uczestniczy już w życiu publicznym. Córka zmałego prezydenta całkowicie odcięła się od mediów.

Niektórzy spekulują, że prawniczka po prostu zdecydowała się póki co skupić na wychowaniu dzieci. Inni twierdzą, że raz na zawsze skończyła z polityką, na co wpłynęła presja wywierana przez otoczenie.

Zobacz także: MARTA KACZYŃSKA NIE CHCIAŁA BY TO WYSZŁO NA JAW. ROZWIKŁANO TAJEMNICĘ DOTYCZĄCĄ JEJ CÓRKI

Może zainteresuje Cię to: KTO PODAJE SIĘ ZA MARTĘ KACZYŃSKĄ? TEKST NA ŁAMACH JEDNEJ Z GAZET WZBUZIŁ OGROMNE WĄTPLIWOŚCI

Portal "Życie" informował o: ZASKAKUJĄCE ZACHOWANIE POSŁANKI LICHOCKIEJ. "PRZESUWAŁAM TYLKO PLACEM POD OKIEM"