Grażyna Torbicka ma za sobą trudne przeżycie. W piątek 21 lutego dziennikarka uczestniczyła w uroczystości pogrzebowej znanego polskiego reżysera.

Jerzy Guza był jednym z najznakomitszych polskich twórców. Spod jego ręki wyszły takie dzieła jak np. „Wojna domowa” czy „Czterdziestolatek”. W pogrzebie reżysera uczestniczyło wielu znanych osobistości. Wśród nich między innymi Monika Olejnik, Olga Lipińska, Borys Szyc, Daniel Olbrychski czy Ryszard Kalisz.

Bardzo smutna Grażyna Torbicka żegna jednego z najznakomitszych reżyserów i scenarzystów.

Choć Grażyna Torbicka zazwyczaj widziana jest jako uśmiechnięta i pełna wigoru dziennikarka, ta sytuacja okazała się dla niej bardzo ciężka do przeżycia. Pogrzeb znanego reżysera okazał się dla dziennikarki sytuacją zmuszająca do przemyśleń.

Uroczystości pogrzebowe Jerzego Guzy rozpoczęły się od mszy pożegnalnej, która odbyła się w Kościele Środowisk Twórczych, na placu Teatralnym. Następnie odbył się pogrzeb. Ciało Guzy złożono na powązkach.

Jerzy Guza zmarł w nocy z soboty na niedzielę. Mężczyzna przebywał w domu seniora. Informacje o jego śmierci przedstawiło Stowarzyszenie Filmowców Polskich.

- Dziś w nocy zmarł Jerzy Gruza… Miał 87 lat. Reżyser i scenarzysta filmowy, telewizyjny i teatralny, aktor. Wieloletni członek Stowarzyszenia Filmowców Polskich mocno zaangażowany w sprawy środowiska filmowego.

Przypomnij sobie o… W KOŚCIELE DOPISANO NOWY GRZECH. SPORA CZĘŚĆ WIERNYCH NIE BĘDZIE Z TEGO ZADOWOLONA

Jak informował portal Życie: KIEDY ODKRYLI, CO TO ZA ZWIERZĘ, AŻ WŁOS ZJEŻYŁ IM SIĘ NA GŁOWIE. PORZUCONY SZCZENIAK OKAZAŁ SIĘ NIE BYĆ ZWYCZAJNYM CZWORONOGIEM

Portal Życie pisał również o… CO SIĘ DZIEJE Z KLAUDIĄ GARBAN. CAŁA POLSKA SZUKA ZAGINIONEJ NASTOLATKI