Wczoraj odbyła się gala rozdania nagród „Bestsellery Empiku 2020”. Jedną z wręczających statuetki była Grażyna Torbicka. Była prezenterka Telewizji Polskiej pokusiła się o dwuznaczny żart.

Grażyna Torbicka zartuje z kościoła

Grażyna Torbicka wraz z Marcinem Prokopem – prowadzącym galę, wręczyła nagrodę za najlepszy film fabularny. Otrzymał ją Wojciech Smarzowski za ukazujący nieznane dotąd oblicze kościoła, film fabularny pt. „Kler”.

Kiedy Grażyna Torbicka wyszła na scenę, otworzyła kopertę, odczytanie z niej zwycięscy poprzedziła dwuznacznym żartem.

„Czarno to widzę”

– powiedziała była prezenterka Telewizji Polskiej.

Wojciech Smarzowski nie pozostał dłużny. Reżyser odpowiedział prezenterce na jej polityczny żart

Kiedy odczytała werdykt na scenie pojawił się Wojciech Smarzowski. Mężczyzna nie pozostał dłużny prezenterce i także skomentował wygraną „Kleru”.

Życzę dobrego wieczoru i rozwiązania konkordatu – powiedział Smarzowski.

To nie był koniec słownej przepychanki. Po opuszczeniu przez laureata sceny, Grażyna Torbicka, która wciąż znajdowała się na scenie obok prowadzącego galę Marcina Prokopa, powiedziała:

Tym sposobem w naszym kraju kler znów dominuje

Te słowa bardzo rozbawiły publiczność. Zachowanie byłej dziennikarki Telewizji Polskiej, która słynie z ogromnej kultury osobistej oraz taktu, podwójnie zdziwiły i zarazem rozbawiły nie tylko zgromadzonych na gali, ale także widzów telewizji TVN.

Przypomnij sobie o… WYSTARCZYŁA WIZYTA U FRYZJERA, BY PRZYWRÓCIĆ TEJ KOBIECIE PEWNOŚĆ SIEBIE. JEJ PRZEMIANA Z SZAREJ MYSZKI W PIĘKNOŚĆ ROBI WRAŻENIE

Jak informował portal Życie: WZRUSZAJĄCA HISTORIA CIELACZKA, KTÓRY CUDEM USZEDŁ Z ŻYCIEM. PRZYGARNĘŁO GO STADO JELENI