Choć Anny Przybylskiej nie ma już z nami od pięciu lat, wciąż uchodzi za jedną z większych gwiazd w Polsce. Jej fani nadal nie potrafią się pogodzić z tym, że choroba zabrała ją tak niespodziewanie i szybko.

Anna Przybylska miałaby teraz 41 lat

Aktorka zmagała się z rakiem trzustki i przegrała tę walkę 5 października 2014 roku. Była znana głównie z roli w serialach, m.in. „Złotopolskich” i „Daleko od noszy”, oraz filmach – np. „Kariera Nikosia Dyzmy” i „Rh+”.

Na pogrzebie Przybylskiej pojawiły się tysiące osób. Spoczęła na cmentarzu przy parafii św. Michała Archanioła w Gdyni.

Ku pamięci aktorki napisano już wiele artykułów, a nawet biografię autorstwa Grzegorza Kubickiego i Macieja Drzewickiego. Stała się też bohaterką współczesnej wersji „Balladyny” napisanej przez Łukasza Orbitowskiego pt. „Opowieści pioruna”.

Fani Anny Przybylskiej wciąż o niej pamiętają i pielęgnują tę pamięć odwiedzając jej grób. Kwiaty i znicze poustawiane są wokół nagrobka przez cały rok.

Ostatni post Anny Przybylskiej w mediach społecznościowych

Ci fani, którzy nie mogą dotrzeć na cmentarz, na którym pochowana jest Anna Przybylska, pielęgnują pamięć o niej w Internecie.

Pod ostatnim postem, który opublikowała aktorka z każdym dniem wzrasta liczba komentarzy i polubień. Fani Przybylskiej wciąż nie mogą się pogodzić z faktem, że kobiety nie ma już wśród nas.

Co opublikowała Przybylska w mediach społecznościowych 11 dni przed śmiercią? Pewnie to będzie zaskakujące, ale aktorka dodała zdjęcie ze swoją kolekcją butów. Nie żegnała się z fanami. Do końca wierzyła, że uda jej się przezwyciężyć chorobę.

View this post on Instagram

Moje kochane New Balancy .,.

A post shared by Anna Przybylska (@aniablond) on

Życie potoczyło się inaczej ale wspomnienie o niej jest wciąż żywe wśród bliskich i fanów tej wyjątkowej kobiety.

View this post on Instagram

Piękną WIOSNĘ mamy tej ZIMY.... POZDRAWIAM

A post shared by Anna Przybylska (@aniablond) on

Zobacz także: MICHAŁ WIŚNIEWSKI ZATUDNIŁ SWOJEGO SYNA. CZYM ZAJMUJE SIĘ NASTOLATEK

Może zainteresuje Cię to: MICHAŁ WIŚNIEWSKI W SZCZERYM WYWIADZE PRZYZNAŁ SIĘ DO POWAŻNYCH PROBLEMÓW ZE ZDROWIEM. CO SIĘ DZIEJE Z LIDEREM ICH TROJE

Portal "Życie" informował o: NIEWIARYGODNE WIEŚCI DOTYCZĄCE MŁODSZEJ CÓRKI MARTY KACZYŃSKIEJ. ZROBIŁA COŚ, O CZYM NIE DA SIĘ TAK SZYBKO ZAPOMNIEĆ