Michał Wiśniewski od dłuższego czasu trzymał fanów w niepewności. Mimo tego, większość domyślała się, co wydarzy się w zespole "Ich Troje". Dopiero teraz muzyk postanowił opublikować oświadczenie, które potwierdziło smutne domysły.

Fani juz jakiś czas temu zauważyli, że Michał Wiśniewski nie pojawia się już na koncertach w towarzystwie swojej partnerki. Sytuacja zdziwiła wszystkich z uwagi na to, że zbliża się trasa koncertowa zespołu.

Piosenkarz jeszcze do niedawna wspominał o planowanych występach w nowej akustycznej wersji. Tymczasem Agata Buczkowska całkowicie zniknęła. Według najnowszego oświadczeia wychodzi na to, że kobieta odeszła.

Agata Buczkowska zniknęła ze sceny

Michał Wiśniewski po raz kolejny występuje wraz z byłą żoną - Anną Świątczak. Początkowo fani cieszyli się, że mimo tego, co się wydarzyło potrafią wciąż świetnie się dogadywać. Co więcej ich współpraca przypomniała dawne lata w zespole "Ich Troje".

Uwadze fanów nie uszedł jednak fakt, że w niewyjaśnionych okolicznościach zniknęła ze sceny dotychczasowa partnerka Michała Wiśniewskiego, Agata Buczkowska. Poczuli się oni nieco zdezorientowani, gdyż wkrótce ma odbyć się trasa koncertowa zespołu.

Michał Wiśniewski do tej pory nie poruszał tematu byłej wokalistki, która pojawiła się w półfinalne "The Voice of Poland". Agata Buczkowska współpracowała z "Ich Troje" już kilka lat. Nic więc dziwnego, że wszyscy oczekiwali na wyjaśnienia piosenkarza.

Teraz muzyk wreszcie przerywa milczenie.

Oficjalne oświadczenie Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski wydał oficjalne oświadczenie, w którym wyjaśnia, co obecnie dzieje się w zespole "Ich Troje".

Nastąpiła roszada w składzie wokalnym i muzycznym, która jest niezbędna do dalszego prawidłowego rozwoju zespołu. Tym, którzy odchodzą, życzę z całego serca powodzenia w życiu osobistym, jak i zawodowym. Mam nadzieję, że wspólnie spędzony czas składał się z chwil, które w większości będziecie miło wspominali. Z moich i swoich błędów wyciągniecie wnioski, które zaowocują nowymi projektami lub przynajmniej oszczędzą rozczarowania...
- napisał wokalista.

Po tym oświadczeniu wciąż sprawa jest nie do końca jasna. Fani spekulują, dlaczego wydarzyła się taka sytuacja, a lider zespołu "Ich Troje" nie wymienił nawet konkretnych imion i nazwisk. Czy chodziło o Agatę Buczkowską?

Tymczasem piosenkarka wciąż ma na profilu na Facebooku wpisane, że występuje z zespołem.

Może zainteresuje Cię to: MICHAŁ WIŚNIEWSKI W SZCZERYM WYWIADZE PRZYZNAŁ SIĘ DO POWAŻNYCH PROBLEMÓW ZE ZDROWIEM. CO SIĘ DZIEJE Z LIDEREM ICH TROJE

Polecamy także: WIŚNIEWSKI UJAWNIŁ POUFNE ROZMOWY Z JEDNĄ ZE STACJI. BYŁ BARDZO ZDENERWOWANY. CO SIĘ STAŁO

Portal "Życie" informował o: MICHAŁ WIŚNIEWSKI ZATUDNIŁ SWOJEGO SYNA. CZYM ZAJMUJE SIĘ NASTOLATEK