W ostatnim czasie nie milknie temat Zenka Martyniuka. Gwiazda disco polo doczekała się premiery filmu, który był inspirowany historią jego życia i kariery.

Teraz światło dzienne ujrzały prywatne zdjęcia muzyka. Wzbudziły one ogromne zainteresowanie wśród internauów.

Mimo, że w filmie "Zenek" pojawiło sie wiele faktów z życia osobistego Zenka Martyniuka, to jak wiadomo, artysta stara się chronić swoją prywatność. Ostatnio w sieci pojawiły się zdjęcia, które nie mają za wiele wspólnego z jego pracą.

Na fotografiach król disco polo pozuje wraz z najbliższymi w osobistych sytuacjach. Czy na pewno chciał, aby zostały opublikowane?

Zenek Martyniuk jest rozchwytywany przez media

Zenon Martyniuk w ostatnim czasie jest głównym obiektem zainteresowań mediów. Nic w tym dzwinego, gdyż dopiero co odbyła się premiera filmu "Zenek" opowiadającego o jego życiu.

W momentach, kiedy muzyk sam nie ma siły udzielać już kolejnych wywiadów, robi to za niego jego żona. Czasami opowiada ona o tym, jak na co dzień wygląda ich wspólne życie.

W jednym z ostatnich wywiadów Danuta Martyniuk pochwaliła się swoją garderobą. Zdradziła, że uwielbia nosić luksusowe marki.

Lubię dobrze wyglądać i pięknie pachnieć. Wybieram takie marki jak Louis Vuitton, Coco Chanel, Prada, Burberry. Uważam, że one najlepiej leżą na kobiecie
- wyjawiła żona króla disco polo.

W sieci pojawiły się prywatne zdjęcia Zenona Martyniuka z żoną

Zenek Martyniuk z pewnością nie raz się przekonał, jakie konsekwencje niesie za sobą sława. Nikogo nie powinien więc dziwić fakt, że artysta momentami zmęczony jest tak dużą popularnością.

Tym bardziej, że właśnie opublikowano w sieci jego prywatne zdjęcia. Na fotografiach na próżno szukać scenicznej stylizacji. Gwiazdor pozował na nich w wolonym czasie, który spędzał u boku żony, prawdopodobnie podczas wspólnych wakacji.

Oglądając te zdjęcia można przekonać się, że Danuta Martyniuk nie kupuje ubrań polskich marek oraz dowiedzieć się, gdzie małżeństwo spędzało urlop.

Póki co nie zanosi się, aby medialne zainteresowanie Zenkiem Martyniukiem miało ucichnąć. Aktualnie w kinach można już zobaczyć najnowszy film z jego udziałem “Zenek”. Z tego powodu dziennikarze nie przepuszczą okazji, aby dowiedzieć się nowych faktów z prywatnego życia muzyka.

Polecamy także: ZENEK MARTYNIUK OPOWIEDZIAŁ O SWOICH PLANACH NA PRZYSZŁOŚĆ. ZAMIERZA ZMIENIĆ BRANŻĘ

Może zainteresuje Cię to: NIE WSZYSCY ZJAWILI SIĘ NA PREMIERZE "ZENKA". KOGO ZABRAKŁO W TYM WAŻNYM DNIU

Portal "Życie" informował o: A MIAŁO BYĆ TAK PIĘKNIE. ZENEK MARTYNIUK WOLAŁBY O TYM ZAPOMNIEĆ. FILM O NIM OKAZAŁ SIĘ TOTALNĄ KLAPĄ