Krótko przed świętami Bożego Narodzenia polskie media radosna nowina, że Małgorzata Rozenek zaszła w długo wyczekiwaną ciążę. Po wielu latach starań ponownie zostanie mamą.

Gwiazda TVN nie kryje ogromnej radości, gdyż powoli tracili nadzieję wraz z mężem, że kiedykolwiek doczekają się wspólnego dziecka. Teraz, kiedy nieustannie zbliża się termin porodu, prezenterka zdradza coraz więcej szczegółych dotyczących malucha.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wybrali imię dla dziecka

O momentu, kiedy Małgorzata Rozenek stworzyła szczęśliwy związek z Radosławem Majdan, wielokrotnie można było od niej usłyszeć, że chciałaby wraz z nim powiększyć rodzinę.

Gwiazda do tej pory doczekała się już dwóch synów z poprzedniego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem. Już wkrótce będą oni mieli kolejne rodzeństwo. W ostatnim wywiadzie znana prezenterka wyznała w wywiadze, że ma już wybrane imię dla malucha.

Jest tradycyjne. Wiedzieliśmy, że jeśli kiedykolwiek byłby chłopak, to właśnie o takim imieniu. Nie jest to imię po członku rodziny, ale bardzo podoba nam się geneza tego imienia i jego brzmienie. Ponieważ wszystko może się jeszcze zdarzyć, bo to różnie bywa, wolałabym jeszcze nie zdradzać
- wyjawiła Małgorzata Rozenek.

Gwiazda TVN zdradziła pewien szczegół dotyczący jej przyszłego dziecka

Małgorzata Rozenek już wkrótce doczeka się trzeciego syna. W związku z tym odekscytowana gwiazda podzieliła się pewnym szczegółem.

W momencie, kiedy informacja o ciąży gwiazdy TVN obiegła media, wszyscy zareagowali gratulacjami. Wiele osób życzyło jej wtedy, aby tym razem była to córeczka. Jak się jednak okazuje, prezenterka wcale nie wolałaby mieć córki, a wieść o tym, że to chłopiec bardzo ją ucieszyła.

Wszyscy nam zawsze życzyli dziewczynki. Myślałam: dlaczego? Ja nie wiem, czy byłabym dobrą mamą dla dziewczynki. Może tez dlatego, że nigdy jej nie miałam. Ja marzyłam o chłopcu. Wydawało mi się, że takie wejście do naszego domu dziewczynki, mogłoby zaburzyć harmonię
- wyznała Małgorzata Rozenek.

Może zainteresuje Cię to: MAŁGOSIA ROZENEK-MAJDAN W CIĄŻY WYGLĄDA OLŚNIEWAJĄCO. GWIAZDA ŻARTUJE ZE SWOJEJ WAGI

Polecamy również: JAK WYGLĄDA WNĘTRZE DOMU MAŁGORZATY ROZENEK-MAJDAN? ZDJĘCIA ROBIĄ OGROMNE WRAŻENIE

Na portalu "Życie" informowaliśmy o: MAGDA MOŁEK NA ZDJĘCIU SPRZED KILKUNASTU LAT. FANI SĄ ZACHWYCENI. JAK ZMIENIŁA SIĘ SŁYNNA PREZENTERKA