Lech Wałęsa wybrał się na wycieczkę do Stanów Zjednoczonych. Jaki był cel jego wyprawy?

Lech Wałęsa w Miami

77-letni były prezydent wybrał się do Miami – największego miasta na Florydzie, które cieszy się ogromną popularnością wśród turystów. Przebywa w Stanach od kilku dni.

Lech Wałęsa wynajął pokój w hotelu z basenem i korzysta z życia w pięknym, słonecznym Miami. Były prezydent chwali się w mediach społecznościowych swoją wycieczką – spaceruje po plażach, obserwuje ocean i relaksuje się w hotelowym basenie.

Jedno z ostatnich zdjęć Lecha Wałęsy przedstawia go podczas spaceru brzegiem oceanu. 77-latek nie ma na sobie butów, osłania się kapeluszem od słońca i wypoczywa.

Wałęsa ma na sobie tylko krótkie spodenki i t-shirt, a na spacer zabrał ze sobą kijki do nordic walkingu. Był także w małym kościele św. Józefa.

Wygląda na to, że Lech Wałęsa miło spędza czas w Stanach Zjednoczonych. Prawdopodobnie jest to zasłużony urlop polityka, który chętnie dokumentuje szczegóły wycieczki.

Spotkał także Polaków, którzy także korzystali z uroków życia w Stanach. Na jego Twitterze pojawiły się zdjęcia z napotkanymi osobami okraszone podpisem „Miami Beach na Florydzie i miłe spotkanie z gośćmi z Polski”.

Jednak jak zauważyli internauci, oryginalnie zdjęcie miało inny podpis. Na początku post ze zdjęciami został podpisany „Miami Beach i spotkanie z robakami”.

Polityk bardzo szybko usunął zdjęcie i dodał je po raz kolejny, tym razem z nowym podpisem, jednak internauci błyskawicznie wychwycili jego błąd, wypominając, że „w internetach nic nie ginie”.

Część fanów Lecha Wałęsy żartowała, że „od razu lepiej brzmi”.

Wygląda na to, że wpadka, jaką zaliczył Lech Wałęsa, podpisując dodane przez siebie zdjęcia, nie pozostała bez echa.

Przypomnij sobie o… KINGA RUSIN BAWIŁA SIĘ Z ADELE, RIHANNĄ, BEYONCÉ I KARDASHIANKAMI. PREZENTERKA TRAFIŁA NA PRYWATNĄ IMPREZĘ NAJWIĘKSZYCH ŚWIATOWYCH GWIAZD

Jak informował portal Życie: TOMASZ STOCKINGER WYLĄDOWAŁ W SZPITALU. AKTOR MA PROBLEMY ZE ZDROWIEM

Portal Życie pisał również o… AGNIESZKA KACZOROWSKA NA CELOWNIKU. FANI ZARZUCAJĄ JEJ, ŻE NIE POTRAFI ZAJMOWAĆ SIĘ DZIECKIEM