Krzysztof Krawczyk od lat króluje na polskiej scenie muzycznej. Jego kariera rozpoczęła się od występów z grupą "Trubadurzy". Później artysta podbijał serca słuchaczy śpiewając solo. Jego utwory takie jak: "Parostatek", "Bo jesteś Ty", "Ostatni raz zatańczysz ze mną", czy "Chciałem być" są nieodłączną częścią playlisty na wielu polskich imprezach.

Zmarł Romuald Lipka z „Budki Suflera”

Wczoraj 6 lutego, zmarł jeden z najpopularniejszych rockowych muzyków w Polsce. Mężczyzna był jednym z członków znanej i lubianej grupy „Budka Suflera”. Swoimi wspomnieniami o Romualdzie Lipce podzielił się także Krzysztof Krawczyk. Co takiego powiedział na temat zmarłego muzyka?

Krzysztof Krawczyk zdradził tajemnicę dotyczącą Romualda Lipki

Krzysztof Krawczyk zdobył się na prawdziwe wyznaje. Śmierć Romualda Lipki była dla muzyka prawdziwym szokiem.

W 1977 roku pracowaliśmy razem w studio Polskiego Radia w Lublinie nad moją płytą ze standardami rockandrollowymi. Potem wielokrotnie obiecywaliśmy sobie wspólne nagrania, ale jak to w życiu, nie dane nam było zrealizować tych planów.

Dziś tego tym bardziej żałuję. Ale kiedy nagrywałem płytę z najpiękniejszymi polskimi tangami nie mogło zabraknąć utworu pt. "Bo do tanga trzeba dwojga”. Romku! Modlę się za Ciebie. Spoczywaj w pokoju! - wyznał Krzysztof Krawczyk.

Krzysztof Krawczyk szczerze żałuje, że już nigdy nie spotka Romualda Lipki. Niestety, planowana przez muzyków współpraca także nie dojdzie do skutku.

Przypomnij sobie o… POŻEGNALIŚMY LEGENDARNEGO AKTORA. KIRK DOUGLAS MIAŁ 103 LATA

Jak informował portal Życie: HELENA VONDRACKOVA UWIELBIA MŁODYCH MĘŻCZYZN. "SĄ JAK NABOJE Z ENERGIĄ"

Portal Życie pisał również o… ŻEGNAMY JEDNĄ Z NAJPOPULARNIEJSZYCH AKTOREK NA ŚWIECIE. POLACY POKOCHALI JĄ ZA ROLĘ W "STAR TREKU"