Związek Kory i Kamila Sipowicza to historia, na bazie której mógłby powstać niejeden film. Związek pary, zanim jeszcze stał się oficjalny, musiał być latami ukrywany. Sam Sipowicz przez lata nie miał pojęcia o tym, że jest ojcem dziecka wokalistki.

Para była ze sobą prze długie lata. Ślub wzięli dopiero pod koniec życia artystki, głownie z powodu choroby i spraw urzędowych, które Sipowiczowi, jako nie mężowi trudniej byłoby załatwić.

Sam Sipowicz niejednokrotnie przyznawał, że Kora była miłością jego życia. Strata ukochanej była dla niego ogromnym ciosem.

- Myślę, że Kora by chciała, żebym był z kimś w związku i żebym kogoś kochał. Tak samo byłoby odwrotnie. Gdybym ja zmarł, chciałbym, żeby Kora była w szczęśliwym związku. Samotność nie jest dobra - zdradził Sipowicz.

Nowy związek Kamila Sipowicza

Całkiem niedawno w mediach pojawiła się informacja o nowym związku Kamila Sipowicza. Mężczyzna zaledwie rok po śmierci żony związał się z kolejną partnerką. Decyzja wdowca nie przypadła do gustu fanom Kory.

Podobne zdanie na temat nowego związku Sipowicza ma także przyjaciółka artystki. Hanna Bakuła uważa, że mężczyzna zbyt szybko wszedł w nowy związek. Co więcej, przyjaciółka zmarłej uważa także, że ta nie chciałaby, aby zrobił to tak szybko.

- Myślę, że Kora nie chciałaby, aby tak szybko ułożył sobie życie z inną. Kora sobie nie wyobraziła, że jej miejsce raz, dwa, trzy może zająć inna osoba - wyznała Hanna Bakuła.

"Myślę, że Kora nie chciałaby, aby tak szybko ułożył sobie życie z inną"

Słowa Bakuły dotknęły Sipowicza. Mężczyzna postanowił skomentować słowa kobiety. W swojej odpowiedzi zaznaczył, że Bakuła i Kora nie były ze sobą na tyle blisko, aby Hanna mogła wiedzieć to, czego pragnęła artystka.

- Hanna Bakuła nie była blisko Kory, więc nie wiedziała, co ona uważała w ostatnim okresie życia. Przez 5 lat jej choroby odwiedziła Korę może z jeden raz. To była znajomość dawno temu, ale nie przyjaźń, więc ona nie ma pojęcia, o czym mówi. Przykro mi na te słowa, ale prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie - odpowiedział na słowa Hanny Bakuły, Kamil Sipowicz.

Przypomnij sobie o: NAJBLIŻSI KORY PRZERWALI MILCZENIE. WYJAWILI, JAK WYGLĄDAŁO OSTATNIE POŻEGNANIE WOKALISTKI

Jak informował portal "Życie": KOLEJNE ZMIANY W PRAWIE O RUCHU DROGOWYM. BLISKO 40 TYSIĘCY POLSKICH KIEROWCÓW MOŻE STRACIĆ SWOJE UPRAWNIENIA

Portal "Życie" pisał również: CO ZA GŁOS! DUCHOWNY CHCE WYSTĄPIĆ W KONKURSIE PIOSENKI EUROWIZJI