Nawet po śmierci Kora wciąż uważana jest za niekwestionowaną królową polskiej sceny muzycznej. Jej utwory do dziś słuchają tysiące fanów, którym trudno pogodzić się z faktem, że okrutna choroba zabrała wokalistkę tak wcześnie. Jej najbliżsi postanowili podzielić się wspominania z ostatniego pożegnania.

Bliscy Kory zdradzili, jak wyglądało ostatnie pożegnanie wokalistki

W ostatnich chwilach przed śmiercią Kory, jej najbliżsi nie odstępowali jej na krok. Wokalistka odeszła 28 lipca 2018 roku w swoim domu na Roztoczu. Mimo, że ostatnie lata życia z pewnością były dla niej bardzo bolesne, a nowotwór stopniowo odbierał jej siłę, to przynajmniej w tych chwilach mogła cieszyć się wsparciem rodziny i przyjaciół.

Mąż artystki, Kamil Sipowicz wyjawił, że niedługo przed śmiercią Kory wszyscy przeczuwali, że koniec jest już blisko. Wokalistka była wyraźnie wykończona chorobą. W końcu nad ranem odeszła zaznając spokoju. Właśnie wtedy rozpoczęły się przygotowywania do ostatniego pożegnania. Zadbano o odpowiedni strój i dodatki oraz zapalono świece. To były najsmutniejsze chwili ich życia.

"Zrobili rundkę po pokojach, by skompletować ubrania (...) Wygrał zestaw najbardziej współczesny. Dopasowane czarne spodnie, do tego czarny golf, na wierzch kolorowy żakiet i turban na głowę (...) Ostatnio pokochała chińską czerwień. Włożyli jej na palec pierścień w tym kolorze (..) Z ogrodu syn przyniósł lilię. Zapalili świece, zaczęli czuwanie. Do domu przyszło kilku zaprzyjaźnionych z Korą i Kamilem sąsiadów z Roztocza (...) Wreszcie przyjechali ją zabrać z firmy pogrzebowej. Ktoś przypadkiem coś nacisnął. Włączył pieśni tybetańskich mnichów. Nawet ci faceci chyba się wzruszyli - opisano na łamach "Wysokich Obcasów" po szczegółowych wyznaniach Sipowicza.

Wspomienia z ostatnich chwil życia artystki

Mało kto wie, że Kamil Sipowicz w ostatnich latach życia Kory spisywał w dzienniku relacje jej walki z koszmarną chorobą. Zdradził, że być może przyjdzie taki dzień, w którym podzieli się z innymi swoimi pełnymi żalu i cierpienia zapiskami.

Może zainteresuje Cię to: NIEZNANE FAKTY Z ŻYCIA KORY. KAMIL SIPOWICZ OPOWIEDZIAŁ, JAK SYN ARTYSTKI DOWIEDZIAŁ SIĘ, ŻE TO WŁAŚNIE ON JEST JEGO OJCEM

Pisaliśmy także o: KAMIL SIPOWICZ SZCZERZE O ZWIĄZKU Z KORĄ: "OD POCZĄTKU UKRYWALIŚMY NASZ ROMANS. NIKT NIE WIEDZIAŁ."

Portal "Życie" poleca: AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAK PODJĘŁA ZASKAKUJĄCĄ DECYZJĘ. UJAWNIŁA, CZYM ZAJMIE SIĘ OD NOWEGO ROKU