Chyba nikt nie może otrząsnąć się po śmierci Kory. Jej walkę z chorobą obserwowała cała Polska, kibicowała jej większość społeczeństwa, mimo to artystka odeszła.

W hołdzie piosenkarki Kamil Sipowicz otworzył wystawę poświęconą gwieździe, planuje również wydanie wierszy pod tytułem "Ściana szklanych, purpurowych serca", a także wydanie zbioru jej odręcznych notatek, w którym znajdują się oryginalne skreślenia i zapisy większości jej prac.

Muzyk udzielił obszernego wywiadu, w którym zdradził nieco więcej szczegółów ich relacji. Wspominał, że kiedy zaczęli się spotykać, Olga nadal była mężatką, więc nie mieli łatwych początków.

- Poznaliśmy się, gdy Kora była mężatką i miała już dziecko. To nie był łatwy początek. (...) Mimo że byłem hipisem, nie brałem udziału w żadnej hipisowskiej wolnej miłości. Kora była moją pierwszą kobietą - wspominał artysta.

Próbowali ukryć romans, jednak w ich życiu pojawił się syn, Szymon. Przez lata kochankowie utrzymywali, że jest on dzieckiem Marka.

Chłopak do lat młodzieńczych żył w kłamstwie, jednak jak wychodzi z relacji Kamila Sipowicza, gdy poznał prawdę, nie miał żalu do matki.

- Oczywiście domyślałem się, że Szymon jest moim synem. Byłem blisko Kory, jej rodziny, czułem z Szymonem wyjątkową więź.

A potem przenieśli się z Markiem do Krakowa, w pewnym momencie Marek się o nas dowiedział. Przede wszystkim Szymon się dowiedział. Miał wtedy dziesięć lat. Kora wszystko mu wyjaśniła. Zrozumiał.

Jak wygląda Szymon Sipowicz, syn Kory i Kamila Sipowicza?

Oto on. Wziął przykład z rodziców i również pojawia się na scenie. Nie jako muzyk, a prezenterem. Wraz z Anną Lucińską poprowadził muzyczną imprezę Roztańczony Narodowy.

Przeczytaj również o... KAMIL SIPOWICZ SZCZERZE O ZWIĄZKU Z KORĄ: „OD POCZĄTKU UKRYWALIŚMY NASZ ROMANS. NIKT NIE WIEDZIAŁ."

Na portalu "Życie" informowaliśmy także... MAGDA GESSLER POKAZAŁA SIĘ BEZ MAKIJAŻU. FANI SĄ ZACHWYCENI

Przypomnijmy o tym... BLACK FRIDAY JUŻ WKRÓTCE. OTO LISTA SKLEPÓW BIORĄCYCH UDZIAŁ W AKCJI