Tadeusz Rydzyk to jeden z najbardziej znanych polskich duchownych. Ksiądz jest także doktorem nauk teologicznych oraz wykładowcą akademickim w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. To właśnie w tym miejscu, ksiądz postanowił zorganizować Walentynki dla młodzieży. Na czym będą one polegały?

Tadeusz Rydzyk organizuje Walentynki na swojej uczelni

Jak się okazuje, Tadeusz Rydzyk na dzień świętego Walentego zaplanował dzień otwarty, w którym to wszyscy zainteresowanie uczęszczaniem do szkoły, będą mieli okazje bliżej się z nią zapoznać.

Jeżeli ktoś chciałby zobaczyć uczelnię, to zawsze jest taka możliwość. Natomiast szczególnym dniem, gdzie przygotowaliśmy wiele atrakcji dla odwiedzających nas osób, są drzwi otwarte. One przewidziane są na 14 lutego.

Przed południem będzie możliwość nie tylko zapoznać się z całą infrastrukturą uczelni, z wykładowcami, studentami, ale zobaczyć, jak wygląda wóz transmisyjny. Będzie też można zrobić sobie zdjęcie w fotobudce, ubrać okulary 3D i przejść się w wirtualnym świecie. Będzie wiele różnych atrakcji – zachęca się do udziału młodzież na antenie Radia Maryja.

Kurs dziennikarstwa u Rydzyka

Co więcej, Rydzyk zamierza także kształcić swoich dziennikarzy. Za warsztaty dziennikarskie u najpopularniejszego duchownego w Polsce zapłacić trzeba jedynie 150 złotych za wyżywienie.

Wszyscy zainteresowani dwudniowym kursem dziennikarskim będą zakwaterowani Hotelu Akademickim zupełnie za darmo. Ciekawe czy będą mieli okazje osobiście uścisnąć dłoń Tadeusza Rydzyka?