Nowy program Polsatu „Cztery wesela” spotkał się ze sporą sympatią ze strony widzów. Zasady były następujące: w każdym z odcinków można było podziwiać cztery panny młode, a każda z nich zapraszała swoje rywalki na własne wesele.

Uroczystości były oceniane przez konkurentki w skali od 1 do 10. Bierze się pod uwagę menu, miejsce oraz wystrój sali, suknię panny młodej i ogólne wrażenie.

Zwyciężczyni otrzymuje 25 tysięcy złotych.

Uczestniczka programu „Cztery wesela” nie żyje

W szóstym odcinku do rywalizacji stanęły Małgosia, Wioletta, Diana i Ola. Każda wybrała motyw przewodni na własnym weselu.

Konkurentki potrafią bardzo zgryźliwie komentować wesele innych panien młodych. Tak było także i tym razem – Diana deklarowała, że na jej ślubie będą obecne telewizyjne gwiazdy, m.in. Klaudia Halejcio.

Gdy na ceremonii nie pojawił się nikt rozpoznawalny, pozostałe panny młode były bardzo niezadowolone i wcale się z tym nie kryły.

Jedna z uczestniczek, Ola, przyznała się, że zmaga się z nowotworem. Ujawniła, że dzięki programowi zapomina o problemach i dobrze się w nim bawi. Podczas jej wesela panny młode bawiły się świetnie, a jedna z nich pod czujnym okiem barmana uczyła się przygotowywać drinki.

Ostatecznie odcinek wygrała Gosia, otrzymując 81 punktów. Druga była Wioletta z 70 punktami na końcu, a ostatnie miejsce na podium należało do Diany – zdobyła 43 punkty. Ola otrzymała 37 punktów i zajęła ostatnie miejsce.

Po zakończeniu odcinka producenci poinformowali, że Ola przegrała walkę z nowotworem niedługo po zakończeniu nagrywania programu.

Ta informacja pojawiła się także na oficjalnym profilu programu na Instagramie.

„Produkcja programu „Cztery Wesela” składa najszczersze kondolencje rodzinie Oli. Jak nam powiedział jej mąż Arek, udział w programie był dla niej odskocznią od choroby. Cieszymy się, że mieliśmy okazję poznać tak wspaniałą osobę” – pisano.

Przypomnij sobie o… PIERWSZY POLSKI SERIAL MA JUŻ 55 LAT! JAK SIĘ NAZYWAŁ

Jak informował portal Życie: GWIAZDY WSPOMINAJĄ CZŁONKA BUDKI SUFLERA. „NIC NIE MOŻE WIECZNIE TRWAĆ”

Portal Życie pisał również o… POŻEGNALIŚMY LEGENDARNEGO AKTORA. KIRK DOUGLAS MIAŁ 103 LATA