„Ona by tak chciała” to chyba najbardziej znany, najpopularniejszy hit disco polo 2019 roku. Utwór wniósł powiew świeżości na polską scenę i zyskał wielu fanów.

Doczekał się również wielu różnych przeróbek i parodii. W ostatnim czasie ciekawą interpretację piosenki wykonali strażacy.

„Ona by tak chciała” w wersji strażaków

Próbę pokazania utworu w swojej wersji podjęli strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Wozławkach, w woj. warmińsko-mazurskim. Utwór dopiero co pojawił się w sieci, a już doczekał się wielu wyświetleń.

Parodia zatytułowana została „Ona by tak chciała gasić ze mną”. Poza tekstem, w którym znajdziemy własną interpretację strażaków, na uwagę zasługuje także teledysk.

Na nagraniu pokazywane są kadry z ich pracy, które przeplatają się z wesołymi tańcami przy budynku OSP, a nawet na wozie strażackim. Skąd wziął się pomysł pokazania utworu we własnej wersji?

Strażacy deklarują, że chcieli spróbować wykonać humorystyczną piosenkę, przy okazji mogąc zademonstrować, jaka jest ich codzienność w jednostce. Jak myślicie, udało im się?

„Ona by tak chciała” to utwór stworzony przez młodego muzyka o pseudonimie Ronnie Ferrari. Piosenka zdobyła popularność, jakiej prawdopodobnie nie spodziewał się jej autor.

W swojej oryginalnej wersji piosenka zdobyła już ponad 113 milionów wyświetleń, a liczba ta ciągle rośnie. Jest to ogromny sukces dla młodego artysty.

Utwór ukazał się we wakacje, co pozwoliło mu zdobyć jeszcze większe zainteresowanie – idealnie nadaje się na letnie imprezy, wpada w ucho i jest skoczny.

Ronnie Ferrari odwiedził nawet „Pytanie na śniadanie”, z czego nie każdy był zadowolony, gdyż wykonał tam swój utwór o dość kontrowersyjnym tekście.

Jego piosenka została sparodiowana m.in. przez ministrantów oraz Kaszubów, teraz do tego grona dołączyli także strażacy.

Myślicie, że Ronnie Ferrari będzie mieć więcej tak głośnych hitów na swoim koncie?

👩‍🚒 🎵Ona by tak chciała gasić ze mną. Strażacka parodia hitu Ronniego Ferrari! 🎥

👩‍🚒 🎵Ona by tak chciała gasić ze mną. Strażacka parodia hitu Ronnie Ferrari❗️😎 👉 Parodia utworu Ronnie Ferrari - ONA BY TAK CHCIAŁA to nasza pierwsza amatorska produkcja. Powstała w celach humorystycznych i pokazania małych jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych w Polsce - napisali druhny i druhowie z OSP Wozławki 🚒 🎥 Zobaczcie klip❗️ 💻 📱 Cały tekst strażackiej wersji znajdziecie w artykule - link w komentarzu ⤵️

Gepostet von Ochotnicza Straż Pożarna - OSP.pl am Dienstag, 4. Februar 2020

Przypomnij sobie o… ARTUR ŻMIJEWSKI STANOWCZO O SWOIM ODEJŚCIU Z SERIALU: "O PLOTKACH NIE DYSKUTUJĘ, BO NIE MA SENSU O TYM ROZMAWIAĆ"

Jak informował portal Życie: EWA DRZYZGA DO DZIŚ ODCZUWA SKUTKI SWOJEJ PRACY. NA SZCZĘŚCIE W PORĘ ZAREAGOWAŁA I ZADBAŁA O SWOJE ZDROWIE

Portal Życie pisał również o… PARTNERKA BIENIUKA POKUSIŁA SIĘ O SZCZERE WYZNANIE. NIE BĘDZIE Z TEGO ZADOWOLONY