Serial „Ojciec Mateusz” już od paru dobrych lat króluje na antenie Telewizji Polskiej. Widzowie tak bardzo pokochali losy księdza, że serial doczekał się aż 20 sezonów. Czy będą kolejne?

Kiedy pojawią się kolejne sezony „Ojca Mateusza”?

Jak donoszą media, Telewizja Polska szykuje jeszcze co najmniej dwa sezony serialu. Już od 5 marca w wiosennej ramówce stacji TVP1 pojawi się 23. sezon, zaś na kolejny widzowie będą musieli poczekać do jesieni.

Serial emitowany jest w TVP 1 nieprzerwanie od listopada 2008 roku. Przez cały ten czas zjednał sobie tysiące widzów, którzy z zainteresowaniem śledzą losy tytułowego księdza.

Czy Artur Żmijewski odejdzie z serialu „Ojciec Mateusz”?

Mówiło się, że Artur Żmijewski nie pojawi się w roli sympatycznego księdza. Okazało się to jednak nieprawdą – zobaczymy aktora wcielającego się w głównego bohatera.

Jak powiedział Artur Żmijewski, w serialu pojawią się. Nowi bohaterowie:

- O plotkach nie dyskutuję, bo nie ma sensu o tym rozmawiać. Co najmniej kilku księży pojawiło się w naszym serialu i nie ma w tym nic dziwnego, że pojawia się nowa postać. Czy jest ona księdzem, prawnikiem, czy policjantem, nie ma to kompletnie żadnego znaczenia, w takim sensie, że nikt pod nikim dołków nie kopie. I tyle mam do powiedzenia w tej sprawie - dodał aktor.

Żmijewski będzie także reżyserem niektórych nowych odcinków. Gośćmi będą m.in. Maciej Musiał, Katarzyna Maciąg, Paweł Królikowski, Alan Andersz, Maria Gładkowska, Mariusz Bonaszewski, Tomasz Dedek, Katarzyna Żak, Natalia Rybicka, Mateusz Banasiuk, Ksawery Szlenkier oraz Mikołaj Roznerski.

Przypomnij sobie o… WYSTARCZYŁA WIZYTA U FRYZJERA, BY PRZYWRÓCIĆ TEJ KOBIECIE PEWNOŚĆ SIEBIE. JEJ PRZEMIANA Z SZAREJ MYSZKI W PIĘKNOŚĆ ROBI WRAŻENIE

Jak informował portal Życie: WZRUSZAJĄCA HISTORIA CIELACZKA, KTÓRY CUDEM USZEDŁ Z ŻYCIEM. PRZYGARNĘŁO GO STADO JELENI