Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska oczekują przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka. Początkowo para dogadywała się bardzo dobrze. Nową partnerkę byłego reprezentanta Polski w piłce nożej zaakceptowały także jego dzieci z pierwszego małżeństwa z tragicznie zmarłą aktorką Anną Przybylską.

Jarosław Bieniuk zostanie po raz kolejny ojcem

Nic nie wskazywało na to, że nagle związek Bieniuka i Gliwińskiej dopadnie kryzys. W wywiadzie, który Martyna Gliwińska udzieliła w "Na Żywo", jej słowa wskazywały na to, iż nie widzi przyszłości w związku z byłym piłkarzem.

Tak, to prawda. Jestem w ciąży z Jarkiem Bieniukiem. (…) Uznał to za problem. (…) Postanowił nie interesować się nawet tym, jak ja się czuję, i nie ma ze mną kontaktu – zdradziła była partnerka Jarosława Bieniuka.

Martyna Gliwińska przeszła piekło?

Martyna Gliwinska jest w zaawansanowej ciąży. Kobieta obecnie czeka na rozwiązanie, którego może spodziewać się już w najbliższych dniach. Projektantka wnętrz ostatnią prostą przechodzi chyba dość melancholijnie. Na profilu kobiety pojawił się ostatnio zastanawiający cytat. Czy skierowany był w stronę Jarosława Bieniuka?

- Jeżeli mężczyzna oczekuje, że kobieta będzie w jego życiu aniołem, sam musi stworzyć jej niebo. Anioły nie mieszkają w piekle – brzmiało mniej więcej udostępnione przez Martynę Gliwińską stwierdzenie.

Mamy nadzieje, że sytuacja skończy się dla przyszłej mamy pozytywnie i szybko przejdzie jej ten niepokojący nastrój.

Przypomnij sobie o… WYSTARCZYŁA WIZYTA U FRYZJERA, BY PRZYWRÓCIĆ TEJ KOBIECIE PEWNOŚĆ SIEBIE. JEJ PRZEMIANA Z SZAREJ MYSZKI W PIĘKNOŚĆ ROBI WRAŻENIE

Jak informował portal Życie: WZRUSZAJĄCA HISTORIA CIELACZKA, KTÓRY CUDEM USZEDŁ Z ŻYCIEM. PRZYGARNĘŁO GO STADO JELENI