Mąż Aleksandry Kwaśniewskiej Kuba Badach zostanie jednym z jurorów najnowszego muzycznego show telewizji Polsat "The Four. Bitwa o sławę". Obok męża córki prezydenta zasiądzie także zwycięzca jednej z edycji "Must Be the Music. Tylko muzyka”, a także wokalista zespołu „LemON” – Igor Herbut”. Kogo jeszcze zobaczymy w programie?

Mąż Kwaśniewskiej otrzymał pracę w Polsacie

O tym, że mąż Aleksandry Kwaśniewskiej zostanie jurorem najnowszego programu, powiadomiła stylistka Malwina Wędzikowska. W swojej relacji na Instagramie, celebrytka wychwalała muzyka i wspomniała o tym, że uwielbia także jego żonę, której profil oznaczyła.

Jadę na sesję do kolejnego "secret project". Spotkam się z moim ulubionym wokalistą, którego uwielbiam za charyzmę, za wszystko! Za żonę też go uwielbiam.

Prawdopodobnie obok wyżej wymienionej dwójki znajdzie się także wokalistka Natalia Nykiel.Prowadzącą programu najprawdopodobniej zostanie znana i lubiana wokalistka popowa – Natalia Szroeder. Kobieta pochwaliła się tym faktem na Instagramie.

"The Four. Bitwa o sławę" – co to za program?

Jak zdradza tytuł produkcji, w walce o sławę weźmie udział czterech zawodników. To właśnie szczęśliwa czwórka zostanie wybrana przez jurorów w pierwszym odcinku programu.

Aby uczestnik przeszedł do kolejnego etapu musi otrzymać poparcie całej trojki jurorów. Później następuje drugi etap, w którym to wybrani zawodnicy walczą ze sobą o miejsce w szczęśliwej czwórce. Zwycięzcę każdej bitwy wybiera publiczność.

Przypomnij sobie o… WYSTARCZYŁA WIZYTA U FRYZJERA, BY PRZYWRÓCIĆ TEJ KOBIECIE PEWNOŚĆ SIEBIE. JEJ PRZEMIANA Z SZAREJ MYSZKI W PIĘKNOŚĆ ROBI WRAŻENIE

Jak informował portal Życie: WZRUSZAJĄCA HISTORIA CIELACZKA, KTÓRY CUDEM USZEDŁ Z ŻYCIEM. PRZYGARNĘŁO GO STADO JELENI