Lubiany aktor od lat gra role w popularnych produkcjach – najpierw bawił telewidzów w „Miodowych latach”, następnie dołączył do obsady „M jak miłość” i „Rancza”.

Mimo zaangażowania w swoją pracę aktor musiał zmierzyć się z ogromnymi problemami, które sprawiły, że miał wiele złych myśli. Co się działo w jego życiu?

Artur Barciś przeżył życiową tragedię

Artur Barciś jest bardzo popularnym i lubianym aktorem, który występuje na scenie od lat. Zjednał sobie serca telewidzów, wcielając się w różnorodne postacie, które za każdym razem były idealnie odwzorowane.

Aktor otrzymuje wiele propozycji, szczególnie teraz, gdy jego rola w serialu „Ranczo” sprawiła, że jest jeszcze bardziej popularny. Gra także w teatrze.

Tymczasem wiele osób nie jest świadomych, że aktor ma za sobą niezwykle ciężki okres. Kiedyś, zanim doczekał się sukcesów zawodowych, jakimi może pochwalić się teraz, nie miał prawie nic.

Jak mówił sam Artur Barciś, w latach 80. nic nie zapowiadało, by jego życie miało wyglądać tak jak teraz. Wtedy to stracił pracę w teatrze i służbowe mieszkanie, nie otrzymywał żadnych propozycji zawodowych.

- Gdy zaproponowano mi rolę w filmie Janusza Dymka „Odlot”, musiałem odejść z teatru. To była desperacka decyzja, bo straciłem nie tylko etat, ale też służbowe mieszkanie – opowiadał.

Dodał, że ze względu na fakt, że film opowiadał o Solidarności, nigdy nie został opublikowany.

- Nie miałem pieniędzy, pracy, własnego kąta. W dodatku zdradziła mnie dziewczyna. Byłem bliski pożegnania się ze światem – przyznaje.

Dodał także, że przez jakiś czas alkohol miał być lekarstwem na jego smutki. Jednak po jakimś czasie zauważył, że tylko pogarsza sytuację.

- Pamiętam, że pijany, w nocy, poszedłem na most Śląsko-Dąbrowski i chciałem skończyć ze sobą. Do dziś nie wiem, co mnie powstrzymało – opowiada.

Niedługo później otrzymał angaż w teatrze przy spektaklu „Pan Tadeusz” i poznał kobietę, która okazała się miłością jego życia.

Młodsza o 6 lat Beata również pokochała Barcisia i tworzą zgrany duet do dziś.

Przypomnij sobie o… ANNA MUCHA UJAWNIA, GDZIE WYJDZIE ZA MĄŻ. CZY NA ŚLUBNYM KOBIERCU STANIE Z KUBĄ WOJEWÓDZKIM

Jak informował portal Życie: NIESŁYCHANE. OTO NOWE INFORMACJE NA TEMAT JANOSIKA. AŻ TRUDNO W TO UWIERZYĆ

Portal Życie pisał również o… JUSTYNA NAGŁOWSKA WYPRAWIŁA CÓRKOM URODZINY MARZEŃ. TAK WYGLĄDA ŻONA BORYSA SZYCA W ÓSMYM MIESIĄCU CIĄŻY