Trudno się nie zgodzić z faktem, że Roksana Węgiel dużo szybciej niż jej rówieśnicy wkroczyła w dorosłe życie.

Wielkie zwycięstwo, najpierw w "The Voice Kids", a następnie na Eurowizji Junior przyniosły jej ogromną sławę. Mimo tego, wokalistka nie zwalnia tempa i cały czas pracuje nad rozwojem swojej kariery.

Gwiazda regularnie koncertuje, udziela licznych wywiadów i bierze udział w różnorodnych kampaniach reklamowych, co pozwala zdobywać jej nowe doświadczenia zawodowe, a przy tym zapewnia jej spory zastrzyk gotówki.

Jak się okazuje, pozazdrościć mogliby jej nie tylko rówieśnicy, ale też wielu znanych celebrytów. Mimo, że Roksana Węgiel stosunkowo od niedawna robi karierę, to sumy za każdy kontrakt osiągają niebywałe wartości.

Roksana Węgiel dokonała tego, czego nikt się nie spodziewał

Popularni celebryci mogą pozazdrościć Roxi nie tylko zarobków, ale także jej kolejnego dużego sukcesu. W ostatnim czasie 15-letnia piosenkarka nagrała nowy teledysk do singla „MVP”.

Okazuje się, że robi on furorę nie tylko w Polsce! Wideoklip jest emitowany także przez zagraniczne stacje muzyczne. Takie jak: MTV Hits International oraz MTV Russia i MTV Live HD.

Nie wszystkie polskie gwiazdy mogą się pochwalić takim osiągnięciem. Dzięki temu popularna 15-latka może uzyskać nowych fanów, i to z całego świata.

Jednak to nie wszystko. Tekst do nowego singla piosenkarki napisał sam Jenson Vaughan. Mężczyzna pracował z takim sławami jak: Britney Spears, Madonna, OMI czy Ellie Goulding.

Natomiast producentem singla był Steve Manovski, który współpracował między innymi z Jasonem Derulo.

W popularnym serwisie YouTube wideoklip do singla „MVP” ma już ponad 3 mln wyświetleń.

Zobacz także: KAROL STRASBURGER JEST W ZŁYM STANIE PSYCHICZNYM? NAPŁYWAJĄ NOWE INFORMACJE NA TEMAT ŚWIEŻO UPIECZONEGO OJCA

Portal "Życie" pisał o: JEDNO ZDJĘCIE WYWOŁAŁO OLBRZYMIE EMOCJE. BYŁA UCZESTNICZKA „TAŃCA Z GWIAZDAMI” ODNIOSŁA SIĘ DO NIEPRZYCHYLNYCH KOMENTARZY