Natalia Szroeder to jedna z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia. Stanowi ona inspirację dla wielu współczesnych nastolatków. Czerpią oni z niej nie tylko muzyczną inspirację, ale także tę wizerunkową.

Wokalistka ostatnio postanowiła zmienić fryzurę. Trzeba przyznać, że wygląda w niej olśniewająco. To może być hit zbliżającej się wiosny.

Natalia Szroeder zrobiła grzywkę. Wygląda niesamowicie!

Natalia Szroeder umieściła w mediach społecznościowych zdjęcie w nowej fryzurze. Piosenkarka postawiła na krótkie włosy i prostą grzywkę.

View this post on Instagram

stranger

A post shared by Natalia Szroeder (@natalia_szroeder) on

Gwiazda muzyki pop nie pochwaliła się jednak idealnie wystylizowanym lookiem. Piosenkarka wrzuciła na swój Instagram zdjęcie niesfornej fryzury.

25-cio latka pokazała się swoim fanom w popularnym „bobie”, który niedbale zawiązała na czubku głowy. Dodatkowo, Natalia postawiła na bardzo odważny i kolorowy strój.

View this post on Instagram

wiosna w blokach startowych 🌺

A post shared by Natalia Szroeder (@natalia_szroeder) on

Pod postem piosenkarka napisała „Wiosna w blokach startowych”, Czyżby szykowała dla nas kolejny hit?

Nie tylko Natalia Szroeder zmieniła fryzurę. Gwiazdy coraz częściej stawiają na dziewczęcość

Grzywka stała się ostatnio prawdziwym hitem. Wiele gwiazda stawia właśnie na nią. Oprócz Natalii Szroeder, grzywką ostatnio pochwaliła się także Joanna Liszowska. Aktorka zrezygnowała ze swojej charakterystycznej fryzury. Postanowiła wyprostować włosy i ściąć grzywkę. Zmieniła także kolor swoich włosów. Postawiła na jaśniejszy, dziewczęcy odcień blindu.

Na portalu "Życie" dowiesz się również... KAROL STRASBURGER JEST W ZŁYM STANIE PSYCHICZNYM? NAPŁYWAJĄ NOWE INFORMACJE NA TEMAT ŚWIEŻO UPIECZONEGO OJCA

Warto sobie przypomnieć o... NATALIA SZROEDER SZCZERZE OPOWIADA O SWOIM ŻYCIU, KARIERZE ORAZ TRUDNYCH DECYZJACH, KTÓRE MUSI PODJĄĆ

Portal "Życie" informował także... ZASKAKUJĄCE WIEŚCI O NATALII SZROEDER. CZY TO OZNACZA KONIEC JEJ MUZYCZNEJ KARIERY