Widzowie Polsatu mogą oglądać go na ekranach swoich telewizorów od 2012 roku, od kiedy występuje w „Tańcu z Gwiazdami” w roli jurora. Mowa o Michale Malitowskim.

Podczas jednej z edycji programu Malitowski nie pojawił się przy jurorskim stole, co bardzo zmartwiło fanów programu. Co się wtedy działo?

Poważna choroba Michała Malitowskiego

Michał Malitowski jest jedną z gwiazd Polsatu, którą widzowie znają m.in. z „Tańca z Gwiazdami”, „Got to Dance. Tylko taniec” czy „World of Dance Polska”.

Podczas dziewiątej edycji „Tańca z Gwiazdami” Malitowski nie pojawił się w gronie jurorów. Na początku fani nie wiedzieli, co się z nim dzieje, co bardzo zmartwiło fanów.

W końcu ujawniono, dlaczego nie pokazywał się w mediach. Jak się okazało, miał bardzo duże problemy – próbował pokonać depresję, nawiedzały go nawet myśli samobójcze.

Wsparcie odnalazł w siostrze, a także swojej wybrance. Dzięki nim udało mu się stanąć na nogi.

- Staram się radzić sobie ze strachem i w ten sposób pomóc innym. Jako chorzy boimy się, że ludzie przykleją nam łatkę „psychola”, nieudacznika albo łajdaka, który ucieka przed życiem rodzinnym w chorobę – opowiadał później.

- Nikomu nie życzę, żeby na własnej skórze przekonał się, jaki to absurd. (...) Czuję, że pewne sprawy mam już za sobą, ale stale jestem pod kontrolą – przyznał gwiazdor.

Od 6 stycznia jest świeżo upieczonym mężem, a jego wybranka to Yuliya Philips. Malitowski przyznał, że ich związek był wystawiony na ciężką próbę w czasie jego choroby.

Jednak Yuliya również borykała się z podobnymi trudnościami i właśnie dlatego jej wsparcie bardzo pomogło Michałowi.

- Kochamy się z Yuliyą, troszczymy się o siebie. Sprawdziliśmy się w ciężkim czasie choroby i równie trudnym czasie oswajania się z jej skutkami – opowiadał.

Przypomnij sobie o… GWIAZDOR "TAŃCA Z GWIAZDAMI" WZIĄŁ POTAJEMNY ŚLUB. ZDJĘCIAMI Z BAJECZNEJ UROCZYSTOŚCI PODZIELIŁA SIĘ JEGO ŻONA

Jak informował portal Życie: ROZSTANIA GWIAZD W 2019 ROKU. TE ZWIĄZKI CELEBRYTÓW NIE PRZETRWAŁY PRÓBY CZASU

Portal Życie pisał również o… FILIP CHAJZER UDOSTĘPNIŁ ZDJĘCIE SWOJEJ MŁODSZEJ SIOSTRY. DZIEWCZYNA WYGLĄDA OLŚNIEWAJĄCO