Michał Malitowski znany tancerz oraz juror w programie "Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami", 6 stycznia, poślubił swoją ukochaną w Australii. Wybranką tancerza jest Yuliya Phillips.

Warto przypomnieć, iż rok wcześniej we wrześniu Michał Malitowski rozstał się ze swoją wieloletnią partnerką Joanną Leunis. Tancerz przyznał, że koniec, trwającego 17 lat związku, wywołał u niego depresję. W tych trudnych chwilach to wsparcie obecnej żony było dla niego nieocenione.

Miłość Michała Malitowskiego i Yuliyi Phillips rozwijała się z dala od medialnej nagonki, a cały ślub również odbył się w tajemnicy. O tym, że tancerz się ożenił poinformowała jego żona, zamieszczając na Instagramie fotografie z uroczystości.

Yuliya Phillips podpisała je jednoznacznym komentarzem, dając tym samym do zrozumienia, iż Michał Malitowski nie jest już do wzięcia. Oprócz tego na jej profilu można było zobaczyć inne zdjecia z ceremonii.

„Mr and Mrs Malitowski 06.01.2020 ♥️ #magical #day”

Fotografię ślubną opublikował również sam tancerz, dodając do niej słowa:

„Ścigaj swoje marzenia. Buntownik na całe życie z moją miłością @yuliyaphillips, która całkowicie mnie rozumie i wydobywa ze mnie to, co najlepsze”,

Kim jest żona Michała Malitowskiego?

Jak podaje "Viva" Michał Malitowski i Yuliya Phillips poznali się wiele lat temu w Australii. Yuliya Phillips również jest instruktorką tańca. Kobieta pracowała w szkole Malitowskiego i to najprawdopodobniej tam para się poznała.

Tak w rozmowie z "Plejadą" o miłości opowiadał tancerz:

„Zakochałem się w niej i czuję od niej miłość. Pochodzi z Australii, tam też poznaliśmy się wieki temu. Nie utrzymywaliśmy kontaktu, mimo że przez jakiś czas pracowała jako instruktorka w mojej szkole w Hongkongu (...) Dopiero gdy usłyszała o moich problemach, napisała do mnie, że mnie rozumie, bo ona też przechodziła kiedyś przez to samo. Mogliśmy rozmawiać o mojej chorobie, nie musiałem niczego udawać. Moi bliscy szybko ją polubili. To dla mnie bardzo ważne”

Jak wyglądała ceremonia ślubna?

Państwo młodzi postawili na ślub na łonie natury. Piękne okoliczności przyrody i słońce stworzyły niepowtarzalny klimat zaślubin. Zakochanym towarzyszyło wąskie grono przyjaciół i rodziny.

Yuliya Phillips wybrała klasyczną, białą suknię z długim welonem, z kolei pan młody włożył czarny, elegancki garnitur. Trzeba przyznać, iż oboje prezentowali się doskonale.

Przypomnij sobie o: MAŁGOSIA SOCHA POKAZAŁA SWOJĄ CÓRKĘ. ICH WSPÓLNE ZDJĘCIE JEST ROZCZULAJĄCE

Jak informował portal "Życie": JULIA WIENIAWA WZIĘŁA ŚLUB? NA JEJ ZDJĘCIU FANI ZAUWAŻYLI OBRĄCZKĘ

Portal "Życie" pisał również: BEATA PAWLIKOWSKA JEST ZARĘCZONA. TO MIŁOŚĆ JAK Z BAJKI. KIM JEST JEJ WYBRANEK