Show-biznes to bardzo burzliwa branża. Większość rozstań jest bardzo medialna, ponadto ciężko uniknąć plotek i bycia cały czas w świetle reflektorów. Właśnie dlatego gwiazdy muszą liczyć się z tym, że każda ich relacja i rozstanie będą szeroko komentowane przez opinię publiczną. Oto te osoby, których związkom nie udało się przetrwać.

Roksana Węgiel

Zwyciężczyni dziecięcej Eurowizji po swoim występie zyskała ogromną popularność, a media obserwują także, jak radzi sobie w życiu prywatnym. Jak udało się dowiedzieć, Roksana miała chłopaka, jednak już latem 2019 roku ich drogi się rozeszły.

Rafał Mroczek

Rafał Mroczek już we wrześniu oficjalnie poinformował o zakończeniu swojego związku z Joanną Skrzyszewską. Para była razem przez 13 lat i mają wspólną córeczkę, Zosię.

Hanna Śleszyńska

Lubiana aktorka tworzyła zgraną parę z Jackiem Brzosko przez 14 ostatnich lat. Jednak i ich relacji nie udało się przetrwać – media mówiły o tym od października. Hanna Śleszyńska potwierdziła plotki, jednak nie opowiedziała o szczegółach rozpadu jej długoletniego związku.

Olga Frycz

Choć popularna aktorka wydawała się tworzyć bardzo zgraną parę z Grzegorzem Sobieszkiem, z którym miała roczną córeczkę, Helenę, nie udało im się utrzymać tej relacji. Olga Frycz oficjalnie poinformowała o rozstaniu, dodała jednak, że rozeszli się w zgodzie i będą oboje opiekować się małą Helenką.

Michał Malitowski

Michał Malitowski przez wiele lat pozostawał w związku z Joanną Leunis, jego partnerką również w tańcu. Para ma wspólną córeczkę. 2019 rok nie przyniósł tej relacji szczęścia – rozstali się. Malitowski ma teraz nową partnerkę.

Julia Kuczyńska i Czarek Jóźwik

Para była razem przez kilka lat, wspólnie mieszkali. Jednak na koniec października nagrali filmik, w którym poinformowali, że to koniec ich relacji. Julia Kuczyńska, znana również jako Maffashion, znalazła szczęście u boku aktora, Sebastiana Fabijańskiego, a Czarek Jóźwik dalej szuka go na Tinderze.

Julia Wieniawa i Baron

To kolejna gwiazdorska para, której relacja była bardzo medialna. Wieniawa znalazła szczęście u boku Barona krótko po rozstaniu z Antkiem Królikowskim. Okazało się jednak, że to również nie był ten jedyny – na koniec wakacji potwierdzili pogłoski o rozstaniu.

Aneta Zając

Plotki o rozstaniu Anety Zając i Patryka Ignaczaka krążyły w mediach już od końca 2018 roku. W lutym wyszło na jaw, że ich relacja skończyła się.

Przypomnij sobie o… SETKI TYSIĘCY PRALEK DO WYMIANY, MOGĄ WYWOŁAĆ POŻAR. OTO OFICJALNY KOMUNIKAT PRODUCENTA

Jak informował portal Życie: TRZYNASTKI NIEBAWEM TRAFIĄ DO EMERYTÓW. ABY OTRZYMAĆ ŚWIADCZENIE, NALEŻY ZŁOŻYĆ SPECJALNY WNIOSEK

Portal Życie pisał również o… GIS OSTRZEGA PRZED JEDZENIEM JAJEK TEJ POPULARNEJ MARKI. W WIELU PARTIACH WYKRYTO SALMONELLĘ