Medialne doniesienia na temat życia miłosnego Julii Wieniawy to niekończąca się historia. Tym razem urodziwą aktorkę media połączyły z najpopularniejszych polskich raperów. Portale rozpisywały się o jej związku z muzykiem o pseudonimie Ten Typ Mes.

Najwidoczniej sama zainteresowana jest już zmęczona plotkami na swój temat, ponieważ udzieliła komentarza dla „Faktu”, w którym wyjaśnia jak się sprawy mają. Julia Wieniawa jest obecnie singielką, a rewelacje o związku z raperem uważa za wyssane z palca.

– Obecnie z nikim się nie spotykam, a domniemane plotki o relacji ze znanym raperem są najzwyczajniej w świecie nieprawdą. Ktoś ewidentnie chce rozprzestrzeniać kłamstwa na mój temat, nie jestem w stanie tylko zrozumieć z jakiego powodu – powiedziała dla „Faktu” Julia Wieniawa.

Niedawno media zastanawiały się też, czy aktorka wróciła do swojego poprzedniego chłopaka, Barona. Wszystko z powodu wspólnego zdjęcia, które opublikowała celebrytka. Jednak okazało się, że aktorka i muzyk po prostu pozostają po rozstaniu w przyjacielskich relacjach.

Julia Wieniawa i Aleksander Milwiw-Baron zaczęli spotykać się ze sobą w marcu tego roku, zaraz po burzliwym rozstaniu aktorki z jej byłym chłopakiem, Antkiem Królikowskim.

Wieniawa i Baron byli parą zaledwie przez kilka miesięcy, jednak ich związek był bardzo medialny. Para często bywała razem na branżowych wydarzeniach i dzieliła się z fanami fotografiami ze wspólnie spędzonych chwil.

Wkrótce stało się jasne, że 35-letni członek zespołu Afromental i młodsza od niego o 16 lat aktorka nie do końca do siebie pasują. Ich relacja zakończyła się tak szybko, jak się zaczęła. W sierpniu pojawiły się informacje o ich rozstaniu.

Przypomnij sobie o… JULIA WIENIAWA POKAZAŁA SIĘ NA MIEŚCIE Z TAJEMNICZYM MĘŻCZYZNĄ! INTERNAUCI SPEKULUJĄ, CZY TO NOWA MIŁOŚĆ GWIAZDY

Jak informowal portal Zycie: JULIA WIENIAWA PUBLICZNIE ŚMIAŁA SIĘ Z BYŁEGO CHŁOPAKA. WSZYSTKO PRZEZ JEDNO ZDJĘCIE

Portal Zycie pisal równiez o… HUBERT URBAŃSKI PO RAZ PIERWSZY POKAZAŁ ZDJĘCIE CÓRKI. JAK WYGLĄDA LATOROŚL SŁAWNEGO TATY